KrajowyTransport.pl
Kategorie

Szkolenia ADR towary niebezpieczne

WZDZ w Gorzowie Wlkp. Szkolenia ADR

Sikorskiego 95, pok. nr 3
66-400,
Gorzów Wlkp.

O firmie:

W WZDZ otrzymasz najbardziej fachową, aktualną wiedzę z zakresu transportu ADR. Jako renomowana placówka dbamy by nasi kursanci osiągali wysoką zdawalność oraz byli perfekcyjnie przygotowani do dalszych zadań w przewozie materiałów niebezpiecznych.

Zadzwoń do WZDZ i nie ryzykuj z miejscem zdobywania wiedzy o materiałach niebezpiecznych.

Więcej

Szkolenia i doradztwo ADR Oleśnica

-
56-400 ,
Oleśnica

O firmie:

W Vademecum dowiesz się jak prawidłowo obsługiwać materiały ADR podczas transportu. Szkoląc u nas kadry zyska Twoja firma, Twoi kierowcy nie narażą się na niepotrzebne mandaty wynikające z braku wiedzy zaś Twoje łądunki będą zawsze odpowiednio przewożone przez wykwalifikowany personel.

Działamy na rynku od wielu lat, wyszkoliliśmy setki kierowców mających na codzień styczność z przewozami ADR.

Więcej

OSK PARTNER Szkolenia ADR Żary

Podchorążych 33
68-200 ,
Żary

O firmie:

W partnerze dowiesz się jak prawidłowo przewozić ładunki niebezpieczne, zdasz kwalifikacje wstępną czy kursy ADR na cysterny.

Na profesjonalnych sesjach udostępnimy Ci najnowszą wiedzę z zakresu przewozów ADR, gwarantujemy, że przekazywane informacje będą aktualne i wysokiej jakości.

Więcej

ABC-SZKOLENIA Ośrodek Szkolenia Zawodowego

Modlińska 6
03-216,
Modlińska 6
mazowieckie

O firmie:

Zapraszamy wszystkich pragnących pracować w transporcie materiałów niebezpiecznych.

Dzięki naszym szkoleniom uzyskasz odpowiednie kwalifikacje, dowiesz się jak prawidłowo przewozić różne typy materiałów niebezpiecznych, szkodliwych, łątwopalnych.

Zapraszamy także kadry firm spedycyjnych na szkolenia z zakresów ADR.

Więcej

Activ Busines Sport. Wtulich Konrad

Zabrody 28
06-500,
Mława
mazowieckie

O firmie: Szkolenia ADR Mława oferujemy poprzez kurs ADR dla kierowców w Mławie z doświadczonym doradcą ADR MAzowieckie. Oferujemy bogatą gamę możliwości zdobycia informacji o ładunkach ADR. Obsługujemy kompleksowe doradztwo ADR.Prowadzone przez nas kursy ADR są najwyższej jakości, w ten...
Więcej

Szkolenia ADR Mielec

E. Biernackiego 1 II piętro pokój nr 40
39-300 ,
Mielec
podkarpackie

O firmie:

Tanie i rozsądne kursy ADR w podkarpackim CUS - Krzysztof Rzeszutek to pewność, że Twoim pracownicy odpowiedzialni za transport materiałów niebezpiecznych będą właściwie przygotowani do swoich obowiązków.

Odpowiednie szkolenia z zakresu materiałów niebezpiecznych prócz możliwości zdobycia licencji oferują również płynne działanie firmy, spokój podczas kontroli wynikający z prawidłowego dysponowania wiedzą o ADR.

Zapisz się już teraz do CUS na najlepsze kursy ADR!

Więcej

Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości Tomasz Tomala

Kraszewskiego 1/7
26-600,
Radom

O firmie:

SZIP to odpowiednie miejsce do uzyskania wysokich kwalifikacji w przewozie materiałów niebezpiecznych cysternami oraz różnymi zestawami.

Powiemy Ci jak prawidłowo przystępować do transportu ADR, nauczymy przepisów obowiązujących w UE oraz pokażemy na ćwiczeniach jak zgodnie z procedurami dokonywac przewozów.

Więcej

Podkarpackie Centrum Doradztwa Logistycznego ProRes Daniel Pawłucki

Parkowa 9
36-020,
Tyczyn
podkarpackie

O firmie:

ProRes nauczy Cię jak prawidłowo podchodzić do kwestii ADR w transporcie. Zarówno osoby i kadry odpowiedzialne za magazynowanie, logistykę, rozładunek jak i kierowcy powinni przejść odpowiednie przeszkolenia z zakresu materiałów niebezpiecznych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

Doradztwo ADR BHP Andrzej Mucha

Papieżka 113 a
87-800,
Kujawsko Pomorskie
kujawsko-pomorskie

O firmie: Szkolenia ADR Kujawsko Pomorskie a także organizacja szkoleń ADR w Kujawsko Pomorskim świadczona przez nas jest zawsze na najwyższym poziomie. Kurs ADR Kujawsko Pomorskie prowadzi szkolenia dla pracowników z ADR. Organizujemy szkolenia w formie instruktaży, kursów,...
Więcej

DYLPOL szkolenia ADR Wrocław

Lubańska 27 A
59-900,
Zgorzelec
dolnośląskie

O firmie:

Nasze szkolenia ADR oferujemy na Śląsku oraz w ościennych wojewóztwach. Przygotowujemy do egzaminów oraz prowadzimy doradztwo ADR. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz możemy pochwalić się wieloma kursantami zadowolonymi z naszych usług.

Wybierając kursy dotyczące materiałów niebezpiecznych na Śląsku postaw na nas i zdaj pozytywnie egzaminy po właściwym przygotowaniu i kwalifikacjach.

Więcej

OSK AUTO. Kurs ADR Leżajsk

Mickiewicza 75
37-300,
Leżajsk
podkarpackie

O firmie:

Szybkie i tanie szkolenia ADR w podkarpackim - OSK Auto sprawią, że przeszkolisz cała swoją kadrę i kierowców w krótkim czasie. Nasi wykładowcy to klasowi fachowcy, wszelkie zagadnienia związane z transportem materiałów niebezpiecznych będą przekazywane w najbardziej przystępnej formie.

Zadzwoń i zamów tanie kursy ADR na całe podkarpacie!

Więcej

CSM Opole szkolenia ADR

Powstańców Śląskich 18
45-086,
Opole

O firmie:

Tanie szkolenia ADR organizujemy w opolskim dla kierowców pragnących odnowić licencję ADR bądź zdobyć przeszkolenie z zakresu kwalifikacji wstępnej w opolskim.

Zapewniamy fachową kadrę, sensowne wykłady oraz solidne przygotowanie do dalszych działań z materiałami niebezpiecznymi.

Wybierając nas wybierasz przyszłość swojej firmy transportowej.

Więcej