KrajowyTransport.pl
Kategorie
kursyadr

Szkolenia ADR towary niebezpieczne

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kaczmarek Kalisz

Majkowska 10
62-800,
Kalisz

O firmie: Rozumiemy „specyfikę branży”, dlatego staramy się prowadzić szkolenia elastycznie i sprawnie. U nas kierowca może wybrać dni i godziny zajęć, można szkolenie realizować w cyklu weekendowym, tygodniowym, miesięcznym i indywidualnym. Świadectwa kwalifikacji zawodowej:...
Więcej

THETA Consulting Sp. z o.o. szkolenia ADR Łódź

Żeligowskiego 32/34
90-643,
Łódź

O firmie:

Organizujemy szkolenia ADR w łódzkim dla wszystkich kierowców pragnących odpowiednio przygotować się do egzaminu oraz go pozytywnie zdać. Zagadnienie transportu materiałów niebvezpiecznych oraz powiązanych kwestii jest wykładane przez renomowanych szkoleniowców, nasze kursy ADR w Łódzkim cieszą się nieustającą popularnością dzięki wysokiej zdawalności.

Zadzwoń już teraz i zapisz się, przyjmujemy rezerwację miejsc dla kierowców cały tydzień!

Więcej

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kaczmarek

Kilińskiego 18
63-100,
Śrem

O firmie: Posiadamy również własną pracownię badań psychologicznych. Rozumiemy „specyfikę branży”, dlatego staramy się prowadzić szkolenia elastycznie i sprawnie. Świadectwa kwalifikacji zawodowej: • szkolenia okresowe kierowców zawodowych • kwalifikacja...
Więcej

Szkolenia przewoźników i kierowców w Poznaniu

Jugosłowiańska 25
60-301,
Poznań

O firmie:

Oferujemy Ci tanie i solidne szkolenia ADR w Wielkopolsce w najbardziej przystępnej cenie!

Każdy kierowca znajdzie u nas coś dla siebie, szeroka gama różnych kursów zaspokoi potrzeby największych firm transportowych, pomożemy w przeszkoleniu kierowców z każdej wymaganej kategorii.

Zadzwoń do nas, jesteśmy szybcy i tani, szkolimy na najwyższym poziomie.

Więcej

ADR Adviser Doradztwo i Szkolenia Jacek Pluta

Sowińskiego 21
05-870 ,
Błonie

O firmie:

Organizujemy szkolenia ADR w całym łódzkim dla wszystkich chętnych kierowców. Prowadzimy kwalifikacje wstępne, egzaminy oraz przygotowujemy na rózne poziomy.

Wybierajac nasze kursy otrzymujecie Państwo najbardziej fachową wiedzę o transporcie materiałów niebezpiecznych, sposobach przewozu oraz ograniczaniu ryzyka.

Po naszym kursie pracownik działa efektywniej oraz bardziej odpowiedzialnie, kurs ADR w Łódzkim jest więc inwestycją we własny biznes przewozowy.

Więcej

ADR Consulting Sp. z o.o. sp.k. szkolenia ADR Zgierz

Andrzeja Struga 13-21
95-100,
Zgierz

O firmie:

Profesjonalne szkolenia ADR w łodzkim prowadzone przez Pana Bugno oraz wykładowców z zagadnień transportu materiałów niebezpiecznych pozwalają Państwu rozszerzać swoje kwalifikacje. Od wielu lat prowadzimy najlepsze kursy ADR w łódzkim dlatego nasi kursanci wzmacniają swój biznes fachową wiedzą.

Dzięki nam podejdziesz do egzaminu ADR przygotowany w pełni. Dzwoń i zamów miejsce dla siebie.

Więcej

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego STANISŁAW PATEREK

Krotoszyńska 30
63-720 ,
Koźmin Wlkp.

O firmie:

Szkolenia ADR w Wielkopolsce oferujemy wszystkim pragnącym zdawać kwalifikacje dla transportu materiałów niebezpiecznych.

Zapewniamy kompleksowe szkolenia, wysoką zdawalność oraz różne rodzaje kwalikacje. Z nami wybierzesz dowolną ścieżkę szkolenia ADR pasującą do linii Twojego przedsiębiorstwa.

Postaw na wiedzę - wybierz Paterka

Więcej

KMP Edukacja szkolenia ADR Radom

Narutowicza 1 lok.2
26-600,
Radom

O firmie:

KMP Edukacja to odpowiednie miejsce do uzyskania wysokich kwalifikacji w przewozie materiałów niebezpiecznych cysternami oraz różnymi zestawami.

Powiemy Ci jak prawidłowo przystępować do transportu ADR, nauczymy przepisów obowiązujących w UE oraz pokażemy na ćwiczeniach jak zgodnie z procedurami dokonywac przewozów.

Więcej

Szkolenia ADR Sokołów Podlaski ACZE

Ząbkowska 17D
08-300 ,
Sokołów Podlaski

O firmie:

Najtańsze i najlepsze szkolenia ADR w województwie mazowieckim! Oferujemy szybkie kursy ze skondensowaną dawką wiedzy potrzebnej w pracy z transportem materiałów niebezpiecznych.

Realizujemy kwalifikacje wstępne, kursy na cysterny oraz wszystkie ważne w transporcie kategorie prawa jazdy.

Nie czekaj - dzwoń!

Więcej

Szkolenia ADR w Wągrowcu

Łaziska 85
62-100,
Wągrowiec

O firmie:

Szkolenia ADR w Wielkopolsce organizujemy dla wszystkich kierowców pragnących rozszerzać swoje kwalifikacje. Zapewniamy najwyższej jakości wiedze z działu materiałów niebezpiecznych, niskie koszta szkoleń ADR oraz gwarancję przekazania aktualnych informacji z przepisów prawa dotyczących transportu ADR na naszych szkoleniach.

Więcej

Kursy ADR Włocławek Andrzej Mucha

Papieżka 113 a
87-800,
Włocławek

O firmie:

Szkolenia ADR w Kujawsko Pomorskim oferowane u nas dadzą Ci pewność, że wiedza zdobyta na kursach zaprocentuje w Twojej firmie i transporcie materiałów niebezpiecznych.

Szkolimy od wielu lat dzięki czemu potrafimy fachowo przygotować kierowców do stawianych przed nimi zadań. Zadzwoń i umów się na kurs ADR w Kujawsko Pomorskim z najlepszymi fachowcami w branży!

Więcej

Szkolenia ADR Toruń - Lekcja

Kosciuszki 41/47
87-100,
Toruń
kujawsko-pomorskie

O firmie:

Szkolenia ADR Kujawsko Pomorskie prowadzimy dla kierowców, firm oraz wszystkich osób chcących osiągnąć sukces w transporcie materiałów niebezpiecznych. Zapewniamy wysokiej klasy wiedzę o ADRach oraz cieszymy się wysoką zdawalnością.

Przygotujemy Cię do każdego wyzwania! Postaw na nasze kursy ADR w Kujawsko Pomorskim już teraz. Zapisy prowadzimy codziennie!

Więcej