KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport chłodniczy

Giełda chłodnicza Trans.eu

Gdańsk
Trójmiasto,
Polska

O firmie: Dobra giełda ładunków chłodniczych Trans.eu Każdego dnia setki ładunków na chłodnie od firm produkcyjnych, handlowych, spedycyjnych w tym ładunki stałej współpracy, ładunki międzynarodowe, oraz ładunki krajowe. Redukuj puste przebiegi mając dostęp do...
Więcej

Transport chłodniczy Śląsk

Nickla 111/14
41-908 ,
Bytom, Śląsk
śląskie

O firmie:

Transport chłodniczy ze Śląska oferujemy sklepom, chłodniom oraz wszelkim zakłądom pragnącym w dobrych warunkach przewieźć towary wymagające samochodów chłodni.

Jeździmy po polskich drogach od wielu lat, mamy ogromne doświadczenie w transporcie chłodniczym. Zadzwoń do nas i przewieź swój chłodniczy ładunek w najlepszej cenie.

Więcej

FHU AGvantrans Łukasz Krzemiński

Spółdzielcza 1 of
58-500,
Jelenia Góra
dolnośląskie

O firmie: Transport chłodniczy Irlandia Polska oferujemy ciężarówką chłodnią dla wygody firm spożywczych w Irlandii. Zachęcamy do wybrania naszych usług na przewozy paczek z Polski do Dublina ze względu na nasz magazyn w Dublinie.   ...
Więcej

F.H.U. DANPOL Sp.C.

Gen. T. Kutrzeby 45
64-115 ,
Święciechowa

O firmie:

Najlepszy transport chłodniczy w Wielkopolsce oferuje Państwu renomowana firma Danpol. Jeździmy w każdy zakątek Europy, nasze auta wyposażone są w odpowiednie chłodzące systemy - dostosowane do większości ładunków zlecanych w chłodnictwie.

Zapewniamy terminowość dostaw ładunków chłodniczych oraz gwarancję bezpiecznego transportu.

Więcej

Transport chłodniczy Baranów

Kopiska 16A
96-314 ,
Baranów
lubelskie

O firmie: Transport chłodniczy z Lubelskiego na Słowację czy przewóz mrożonek Lubelskie Litwa organizujemy wyspecjalizowaną chłodnią do 3,5 T z termografem w przedziałach -10 C do + 30 C. Oferujemy transport chłodniczy do Czech czy przewóz mrożonek na Słowację w konkurencyjnych...
Więcej

Folwex Sp. z.o.o

Wólka Folwark 18
07-205,
Rząśnik

O firmie:

Renomowany przewoźnik ładunków chłodniczych z Mazowieckiego oferuje swoje usługi na terenie całej Europy.

Nasz transport chłodniczy wykonujemy specjalnymi zestawami dostosowanymi do transportu mrożonek, jeździmy wyłącznie na serwisowanych, najlepszych autach z licencjonowanymi kierowcami.

Zamawiając transport chłodniczy mazowieckie u nas masz gwarancję terminowości dostawy towaru.

Więcej

Transport 3,5 tony Toruń

Krobia ul.Cicha 1
87-162,
Lubicz
kujawsko-pomorskie

O firmie:

By zapewnić najwyższej jakości usługi transportu 3,5t  każdorazowo ubezpieczamy przewożony towar, a ponadto zabezpieczamy go przed zarysowaniem czy obiciem. Wiemy, jak ważny jest dla ciebie przewóz towarów DMC 3,5 t. w nienaruszonym stanie i jesteśmy w stanie to zagwarantować.

Więcej

Transport chłodniczy Toruń

Krobia ul.Cicha 1
87-162,
Lubicz
kujawsko-pomorskie

O firmie:

Tani i solidny transport chłodniczy w Kujawsko Pomorskim organizujemy dla Ciebie różnymi typami zabudowy. Od drobnych mrożonek po specjalistyczne chłodnie - zadzwoń.

Więcej