KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport sanitarny

Transport medyczny Lublin

Lubartowska 71a
20-123,
Lublin

O firmie:

Działamy w wojewóztwie lubelskim, w naszej ofercie odjandziesz zarówno wynajem prywatnej karetki jak i możliwości organizowania opieki medycznej na imprezach masowych. Zapewniamy dobre stawki w transporcie chorych i niepełnosprawnych.

Z nami mozesz czuć się bezpiecznie!

Więcej

Transport medyczny Ząbkowice Śląskie

Bankowa 9
58-260,
Ząbkowice Śląskie

O firmie:

Nasze auta to profesjonalnie przygotowane karetki którymi realizujemy wszelkie przewozy osób niepełnosprawnych. Ratujemy osoby poszkodowane w wypadkach drogowych,m domowych czy w wyniku nieszczęśliwych wydarzeń w pracy.Transporty wykonują zawsze wykwalifikowane zespoły medyczne w skład których wchodzi wyłącznie kadra z doświadczeniem. Przewozy obejmują profesjonalną obsługę, transport od łóżka do łóżka oraz opiekę i pomoc w czasie transportu w tym pomoc w załatwianiu formalnosci w czasie pobytu w szpitalu czy poradni.

Więcej

Transport medyczny Polanica Zdrój

Bankowa 9
58-260,
Polanica Zdrój

O firmie:

Oferujemy tani wynajem ambulansu z załogą medyczną, przeszkoloną w udzielaniu pomocy oraz ratowaniu życia.

Nasze karetki są do Państwa dyspozycji 24h, podejmiemy się obsługi medycznej imprez masowych oraz przewozu chorych poza granice kraju na zabiegi wykonywane w Austrii czy Niemczech.

Zadzwoń i przekonaj się jak niskie mamy stawki na przewóz chorych prywatną karetką.

Więcej

Transport medyczny Wałbrzych

-
58-260,
Wałbrzych
dolnośląskie

O firmie:

Wynajęcie prywatnej karetki na Dolny Śląsk nie jest już drogie ani trudne! Wystarczy, że zadzwonisz do nas a w Sani-Trans-Med wyślemy do Ciebie profesjonalny ambulans, przygotowany do każdej akcji! Masz gwarancję, że pacjent wieziony będzie z profesjonalistami, ambulans zaopatrzony będzie w najnowoczesniejszy i licencjonowany sprzęt.

Terminowy przewóz na zabieg, dializy czy transport osób niepełnosprawnych w najlepszej cenie!

Więcej

Transport medyczny w Kielcach

Przemysłowa 36
25-660,
Kielce

O firmie:

Jedna z najlepszych i najtańszych firm, prywatna karetka świętokrzyskie oferuje wachlarz usług w transporcie chorego do miejsc i placówek medycznych.

Sprawny personel zagwarantuje bezpieczeństwo w transporcie chorych oraz pomoże poszkodowanym.

Więcej