KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport sanitarny

Prywatna karetka Poznań

Łozowa 38/1
61-467 ,
Poznań
wielkopolskie

O firmie: Transport chorych Poznań TRANS-MICH prowadzi krajowy i miedzynarodowy transport sanitarno-medyczny Poznań osób chorych i niepełnosprawnych oraz szczególnie wymagajace opieki osoby po wypadkach. Najwyrzszej jakości specjalistyczny transport krajowy i międzynarodowy dla...
Więcej

Transport sanitarny w Ropczycach

-
39-200,
Ropczyce

O firmie:

Przewóz medyczny chorych to jedna z najważniejszych i najbardziej specjalistycznych gałęzi transportu osób. Organizujemy grupę kwalifikowanych ratowników do obsady prywatnych karetek, wyjazdy na zabiegi specjalistyczne.

Sprawdź nasze usługi i postaw na fachowców. Na czas dotrzesz na operację czy zabieg.

Więcej

Transport sanitarny, medyczny Nowy Dwór Mazowiecki

Płock
09-400,
Płock

O firmie: Prywatna karetka Dębica Z pewnością kwestia taka jak cena prywatnej karetki z Nowego Dworu Mazowieckiego jest istotna, dlatego dla naszych pacjentów udostępniamy specjalne rabaty oraz plany przy stałej współpracy! Decydując się na prywatną karetkę z pewnością masz...
Więcej

Transport sanitarny, medyczny Płock

Płock
09-400,
Płock
mazowieckie

O firmie: Transport sanitarny Płock Realizujemy tani transport sanitarny Płock - Polska, pomagamy w dowiezieniu chorego na zabiegi medyczne do placówek NFZ oraz poza. Posiadamy kwalifikowaną kadrę, gwarantujemy bezpieczeństwo oraz fachowość w przewozie chorych. Dbamy o pacjentów i...
Więcej

Transport sanitarny, medyczny Sochaczew

Sochaczew
96-500,
Sochaczew

O firmie: Prywatna karetka Sochaczew Niezaleznie od typu schorzenia, powodu dla który potrzebujesz transportu do szpitala czy NZOZu - zawsze dobieramy najlepszy skład ratowników medycznych czuwających nad zdrowiem podczas przejazdu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, którym...
Więcej

Transport medyczny Jelenia Góra

Chełmońskiego 16 /1
58-500,
Jelenia Góra
dolnośląskie

O firmie:

Transport medyczny w okręgu dolnośląskim, szybki i pewny dojazd do klienta w parę chwil po telefonie oraz kompleksową obsługę imprez masowych przez prywatną karetkę. To wszystko, z dodatkiem profesjonalnego składu ratunkowego znajdziesz w naszych usługach ratownictwa medycznego.

Zadzwoń, zamów i sprawdź nas - pomożemy w każdej sytuacji.

Więcej

Transport sanitarny Milanówek

-
Milanówek,
Otrębusy
mazowieckie

O firmie:

Transport medyczny w mazowieckim znajdziesz na najwyższym poziomie. Najnowsze ambulansy, wysokiej jakości sprzęt medyczny oraz grupa zaufanych ratowników - nam możesz zaufać.

Wybierając nasze usługi do transportu chorego otrzymujesz gwarancję dotarcia na czas do wskazanej placówki medycznej. Nasze prywatne karetki są zawsze swietnie wyposażone.

Więcej

Transport medyczny Piła

Kosciuszki 11
64-800,
Chodziez
wielkopolskie

O firmie:

Prywatne karetki wynajmowane w Wielkopolsce w TS to pewność, że pacjent wieziony będzie z profesjonalistami, ambulans zaopatrzony będzie w najnowoczesniejszy i atestowany sprzęt.

Zapewniamy terminowy dojazd na dializy w Wielkopolsce oraz - jeżeli zachodzi potrzeba nawet poza granice kraju.

Zadzwoń do nas i zamów przewóz chorego już teraz!

Więcej

Transport medyczny Chełmno

Kolonia Wilsona 30
86-200,
Chełmno
pomorskie

O firmie:

Tani i szybki transport medyczny to gwarant Twojego zdrowia. Ratunek pacjenta rozpoczyna się już od pierwszych sekund po otrzymaniu zgłoszenia, dlatego to właśnie my - ratownicy medyczni jesteśmy odpowiedzialni za dowiezienie pacjenta do lekarza w dobrym stanie.

W PHU Kwela zadbamy o to byś na czas dotarł do wybranej placówki medycznej, nasz transport sanitarny jest tani i wygodny.

Więcej