KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport sanitarny

Prywatna karetka Poznań

Łozowa 38/1
61-467 ,
Poznań
wielkopolskie

O firmie: Transport chorych Poznań TRANS-MICH prowadzi krajowy i miedzynarodowy transport sanitarno-medyczny Poznań osób chorych i niepełnosprawnych oraz szczególnie wymagajace opieki osoby po wypadkach. Najwyrzszej jakości specjalistyczny transport krajowy i międzynarodowy dla...
Więcej

Prywatny Transport Sanitarny Małgorzata Chojak

Klonowa 3
87-400,
Golub-Dobrzyń
kujawsko-pomorskie

O firmie: Serdecznie witamy. Nasza firma istnieje od 2000 roku. Świadczymy usługi w zakresie specjalistycznego transportu medycznego. Jesteśmy dyspozycyjni przez 24h/dobę. Transport sanitarny odbywa się nowoczesnymi ambulansami (VW, Mercedes Benz, Peugeot) o podwyższonym standardzie, wyposażonymi w...
Więcej

Przewozy medyczne w Toruniu

Toruń
KujPom,
Toruń

O firmie: Transport medyczny z Torunia oferujemy poprzez prywatna karetka Toruń. Zamów u nas dojazd na dializy Toruń czy przewóz chorych w Toruniu. Nasze auta przystosowane są do przewozu chorych w Toruniu. Jesteśmy solidni i punktualni, co w tej branży jest szczególnym atutem....
Więcej

Transport sanitarny w Ropczycach

-
39-200,
Ropczyce

O firmie:

Przewóz medyczny chorych to jedna z najważniejszych i najbardziej specjalistycznych gałęzi transportu osób. Organizujemy grupę kwalifikowanych ratowników do obsady prywatnych karetek, wyjazdy na zabiegi specjalistyczne.

Sprawdź nasze usługi i postaw na fachowców. Na czas dotrzesz na operację czy zabieg.

Więcej

Transport medyczny Jelenia Góra

Chełmońskiego 16 /1
58-500,
Jelenia Góra
dolnośląskie

O firmie:

Transport medyczny w okręgu dolnośląskim, szybki i pewny dojazd do klienta w parę chwil po telefonie oraz kompleksową obsługę imprez masowych przez prywatną karetkę. To wszystko, z dodatkiem profesjonalnego składu ratunkowego znajdziesz w naszych usługach ratownictwa medycznego.

Zadzwoń, zamów i sprawdź nas - pomożemy w każdej sytuacji.

Więcej

Transport sanitarny Milanówek

Tarniny 1 a
05-805 ,
Otrębusy

O firmie:

Transport medyczny w mazowieckim znajdziesz w Kamedzie na najwyższym poziomie. Najnowsze ambulansy, wysokiej jakości sprzęt medyczny oraz grupa zaufanych ratowników - nam możesz zaufać.

Wybierając nasze usługi do transportu chorego otrzymujesz gwarancję dotarcia na czas do wskazanej placówki medycznej. Nasze prywatne karetki są zawsze swietnie wyposażone.

Więcej

Transport medyczny Piła

Kosciuszki 11
64-800,
Chodziez
wielkopolskie

O firmie:

Prywatne karetki wynajmowane w Wielkopolsce w TS to pewność, że pacjent wieziony będzie z profesjonalistami, ambulans zaopatrzony będzie w najnowoczesniejszy i atestowany sprzęt.

Zapewniamy terminowy dojazd na dializy w Wielkopolsce oraz - jeżeli zachodzi potrzeba nawet poza granice kraju.

Zadzwoń do nas i zamów przewóz chorego już teraz!

Więcej

Transport medyczny Chełmno

Kolonia Wilsona 30
86-200,
Chełmno
pomorskie

O firmie:

Tani i szybki transport medyczny to gwarant Twojego zdrowia. Ratunek pacjenta rozpoczyna się już od pierwszych sekund po otrzymaniu zgłoszenia, dlatego to właśnie my - ratownicy medyczni jesteśmy odpowiedzialni za dowiezienie pacjenta do lekarza w dobrym stanie.

W PHU Kwela zadbamy o to byś na czas dotarł do wybranej placówki medycznej, nasz transport sanitarny jest tani i wygodny.

Więcej

Transport medyczny w Dębicy

-
39-200,
Dębica

O firmie:

Transport medyczny oraz sanitarny organizowany w przewozie Radzika to pewnosć, że dojedziesz na czas do szpitala.

Nasi ratownicy medyczni to starannie selekcjonowani ludzie po odpowiednich przeszkoleniach.

Z nami możesz czuć się bezpieczny jako pacjent!

Więcej