KrajowyTransport.pl
Kategorie

Przeprowadzka Amsterdam

Amsterdam
-, Holandia
małopolskie


tel: -
kom: 662615172
email: [email protected]
Branża: Transport towarów
Podbranża: Przeprowadzka do Holandii
Charakterystyka firmy: Szybka przeprowadzka do Amsterdamu z Polski w dobrej cenie? Z nami to się uda - dowozimy sprzęty AGD RTV, meble, zabudowy kuchenne, instrumenty muzyczne a także antyki. Wnosimy rzeczy i rozmieścić je wedle planu gospodarza. Przeprowadź się do nowego lokum przy asyście Eurotrans Handzel - znamy się na tym jak mało kto :-)

O firmie:

Transport rzeczy Amsterdam Polska

Przeprowadzając się do Amsterdamuz Eurotrans Handzel otrzymujesz w pakiecie - legalność, rzetelność oraz terminowość. W różnicy do wielu firm bardzo poważnie traktujemy dotrzymywanie terminów oraz pełną transparentność zasad przeprowadzki. Wiemy jak ważne dla Ciebie jest zgranie czasowe przeprowadzki.

Nasze ekipy zobowiązane są do okresowej kontroli przewożonego towaru podczas trasy, zapewniamy także odpowiedniej wartości ubezpieczenia przeprowadzki z i do Amsterdamu.

Cena przeprowadzki do Amsterdamu

Zapewniamy Cię, że cena będzie satysfakcjonująca i podana w kilka chwil po zgłoszeniu informacji dotyczącej wielkości oraz terminu przeprowadzki.

Nie doliczamy nic ponad podane ceny, nie obarczamy klienta żadnymi dodatkowymki kosztami - nasze słowa w chwili zamówienia sa ostateczne.

Doładunek do przeprowadzki do Amsterdamu

Z nami możesz dorzucić do jadącej już ciężaróki nowe meble, rzeczy czy dobytek. Dowieziemy w rozsądnej cenie dla Ciebie każdy ładunek - bez przepłącania za całe auto :)

przeprowadzka bruksela polska