KrajowyTransport.pl
Kategorie

Przeprowadzka Bruksela

Bruksela
-, Belgia


tel: -
kom: 881-211-591
email: [email protected]
Branża: Transport towarów
Podbranża: Przeprowadzki
Charakterystyka firmy: Organizujemy przeprowadzki do Brukseli z Polski najtaniej na rynku, dowozimy sprzęty AGD RTV, meble, instrumenty muzyczne oraz antyki. Pomagamy wnosić rzeczy i rozmieścić je wedle planu gospodarza. Przeprowadź się do nowego mieszkania przy asyście Eurotrans Handzel - znamy się na tym jak mało kto :-)

O firmie:

Transport rzeczy Bruksela Polska

Wybierając przeprowadzkę do Brukseli z Eurotrans Handzel otrzymujesz w pakiecie - legalność, rzetelność oraz terminowość. W odróznieniu od wielu firm śmiertelnie poważnie traktujemy dotrzymywanie terminów oraz pełną transparentność zasad przeprowadzki.

Nasze ekipy zobowiązane są do okresowej kontroli przewożonego towaru podczas trasy, zapewniamy także odpowiedniej wartości ubezpieczenia przeprowadzki z i do Brukseli.

Cena przeprowadzki do Brukseli

Zapewniamy Cię, że cena będzie satysfakcjonująca i podana w kilka chwil po zgłoszeniu informacji dotyczącej wielkości oraz terminu przeprowadzki.

Nie doliczamy nic ponad podane ceny, nie obarczamy klienta żadnymi dodatkowymki kosztami - nasze słowa w chwili zamówienia sa ostateczne.

Doładunek do przeprowadzki do Brukseli

Jeżeli jesteś zainteresowany dowiezieniem jedynie części dobytku do Brukseli - świadczymy rónież i takie usługi. Jeżeli nie potrzeba Ci całego auta - daj nam znać a z pewnością znajdziemy dla Ciebie akurat tyle przestrzeni załadunkowej ile potrzebujesz.

przeprowadzka bruksela polska