KrajowyTransport.pl
Kategorie

Przeprowadzki Limerick

Limerick
-, -


tel: IRL: (+353) 873 460 906
kom: IRL: (+353) 876 352 108
email: [email protected]
Branża: Transport towarów
Podbranża: Przeprowadzki
Charakterystyka firmy: Szybki i kompleksowe przeprowadzki z Limerick do Polski oferujemy wszystkim osobom pragnącym szybko i tanio przenieść swoje meble, rzeczy i sprzęt AGD RTV do Limerick. Gwarantujemy terminową usługę popartą wszelkimi wymaganymi licencjami oraz dokumentami, na rynku jesteśmy od wielu lat - nam możesz zaufać.

O firmie:

Kurier Limerick Polska

Nasi kurierzy realizują również usługi dostarczania paczek i ładunków do Limerick, pomagamy w załadunku i rozładunku towarów, zabieramy meble oraz przedmioty gabarytowe.

Gwarantujemy, że nasz kurier z Limerick odbierze i dostarczy przesyłkę zgodnie z zamówieniem, zawsze o czasie i bezpiecznie.

Przesyłka Limerick - kurier

Z uwagi na wielką liczbę rodaków w Limerick uruchomiliśmy szybką usługę dostarczenia przesyłek z Polski do Limerick. Gwarantujemy najkrótszy czas dostawy korespondencji, przesyłek i towarów. Wybierając nas masz pewność, że paczka i przesyłka do Limerick dotrze w umówionym czasie, bez niespodzianek z przesuwaniem terminu. Cena kuriera z Limerick będzie również wyjątkowo niska, dzięki czemu opłaci Ci się nawet stała współpraca z nami !

transport limerick