KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport medyczny Jaworzno

Różana 20
32-551 , Olszyny


tel: 501 559 369
kom: 501 559 369
tel 2: -
email: kamilamichalik@interia.pl
Branża: Transport osób
Podbranża: Transport medyczny
Charakterystyka firmy: Oferujemy Ci tani transport medyczny Jaworzno oraz na teren Chrzanowa. Organizujemy dojazd na dializy w Jaworznie, tani przewóz pacjenta profesjonalną karetką z pełną wykwalifikowaną obsługa ratowników medycznych. W pierwszej kolejności dbamy o Twoje zdrowie!

O firmie:

Transport chorych Jaworzno

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, posiadamy doświadczenie w przewozie chorych z Jaworzna z różnymi jednostkami chorobowymi. Nasz skład ratowników medycznych jest przeszkolony w pomocy każdego typu, dla pełnego bezpieczeństwa przewożonego pacjenta.

Gwarantujemy terminowy transport chorych Jaworzno, wiemy jak ważną rolę odgrywa czas w przewozie chorego!

Transport medyczny Chrzanów

Nasze usługi transportu medycznego oferujemy także na terenie Chrzanowa. Organizujemy dowozy na dializy, zabiegi kardiologiczne oraz w nagłych wypadkach - karetką z ratownikami medycznymi. Podwozimy także na wybrane zabiegi i zapewniamy opiekę po powrocie, kiedy pacjent najbardziej potrzebuje opieki ratownikó medycznych w karetce.

Oferujemy jedne z najniższych stawek, dlatego cena wynajmu karetki w Jaworznie i Chrzanowie jest niska i przystepna także dla starszych pacjentów.

Wynajem karetki Jaworzno

Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego z powodzeniem prowadzimy wynajem karetki w Jaworznie do obsługi imprez masowych, meczów, udzielania doraźnej pomocy i zabezpieczenia medycznego festynów. Posiadamy odpowiednie licencje, jestesmy szanowaną i znaną w regionie firmą z branży transportu medycznego.

Sprawdź nas!

oferta prywatnej karetki jaworzno Madimedpersonel medyczny w karetce madimed chrzanow