KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport towaru 3,5 tony Częstochowa

Częstochowa
-, -
małopolskie


tel: 662-615-172
kom: 662-615-172
email: [email protected]
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport towaru do 3,5 tony
Charakterystyka firmy: Oferujemy tani i solidny transport ładunków do 3,5 tony z Częstochowy. Jeździmy elastyczną flotą potrafiącą obsłużyć każdy typ zleconego nam towaru. Zapewniamy odpowiedni załadunek i rozładunek, nasza stawka za km transportu 3,5 tony z Częstochowy jest jedna z najniższych w kraju.

O firmie:

Transport ładunków 3,5t.Częstochowa

Trudnimy się transportem dowolnych towarów o ładowności 3,5 tony. Działamy w zasięgu całej Unii Europejskiej. Wyróżniamy się gwarancją dobrze wypełnionych usług, skutecznością oraz dogodnymi cenami dzięki czemu nasza firma jest jedną z najczęściej wybieranych przez kontrahentów w dziedzinie transportu towarów do 3,5 tony z Częstochowy.

Specjalizujemy się  przewozem towarów o ładowności 3,5 tony, transportem palet oraz gabarytów (t.j. okna, szafy). Potrafimy trafnie dopasować ofertę do wymagań naszego klienta oraz oferujemy pomoc przy załadunkach i rozładunkach każdego towaru.

Jak najlepszy transport palet Częstochowa- to tylko u nas!

Nasze samochody do 3,5 tony spełniają warunki do przewozu wszelakiego transportu (w tym palet). Zapewniamy cenioną profesjonalność i niskie stawki.