KrajowyTransport.pl
Kategorie

Przewóz osób Radom Laguna

Gauze 5
26-600, Radom


tel: +48 502 127 601
kom: +48 502 127 601
email: mariuszjaroszek@wp.pl
www: www.bus.radom.pl
Branża: Transport osób
Podbranża: Autokarów i busów wynajem
Charakterystyka firmy: Jedne z najtańszych wynajem busa w Radomiu oferuje Państwu renomowana firma Laguna - Mariusz Jaroszek. Posiadamy elastyczną dostosowaną do potrzeb klienta flotę, jeździmy we wszystkie wskazane miejsca oraz zapewniamy najwyższy komfort podstawianych maszyn. Zadzwoń do nas i zdecyduj się na tani wynajem busa w Radomiu, bez względu na okoliczności - pogrzeb czy wesele, wyjazd integracyjny czy koncert.

O firmie:

Przewóz osób busem Radom oferujemy wszystkim klientom pragnącym w komfortowych warunkach dotrzeć na miejsce docelowe. Tanio, szybko i solidnie prowadzimy wynajem busa z Radomia. Priorytetem naszej firmy jest bezpieczeństwo i zadowolenie klientów dlatego dużą uwagę przykładamy do przestrzegania czasu pracy kierowców, stanu technicznego i estetycznego  naszych autokarów. Udostępniamy jedynie wysprzątane maszyny, najlepszych fachowych kierowców oraz gwarancję, że będzie wszędzie zgodnie z terminem.

Znamy większość polskich tras, dlatego z powodzeniem planujemy wszelkie powazniejsze wyjazdy. Jeździmy od wielu lat, nasze doświadczenie przekłada się na wysoki komfort podróżujących.

Oferujemy także atrakcyjne wycieczki dla seniorów na pielgrzymki z Radomia! Zadzwoń i spytaj o ofertę.

tanie przewozy osob z radomia laguna