KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy Włocławek Holandia

Mikoła Reja 14
09-500 , Gostynin


tel: PL:+48797170007
kom: BE:+32486181135
email: [email protected]
www: www.dakar-busy.pl
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Holandii
Charakterystyka firmy: Tani przewóz osób do Holandii z Włocławka oferujemy pasażerom, nadającym paczki oraz przesyłki do Amsterdamu czy Venlo. Zapewniamy podstawienie busa o umówionej porze, nie spóźniamy się po naszych pasażerów ani nie zmieniamy trasy w ostatniej chwili.

O firmie:

Przewóz osób Włocławek Holandia - tanio

Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest terminowy i tani przejazd do Holandii z Włocławka, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy niskie ceny przewozu.

Po naszych klientów zajeżdżamy pod dom i odstawiamy pod podawany w zgłoszeniu adres, wnętrza naszych busów są komfortowe oraz przestronne, jeździmy wyłącznie bezpiecznymi i nowymi autami.

Dzięki nam dotrzesz bezpiecznie na miejsce, busy do Holandii z Włocławka w DAKAR to gwarancja wygodnej podróży i relaxu w trasie.

Przewóz paczek Włocławek Holandia

Dla naszych klientów organizujemy także bezpieczny transport przesyłek do Holandii z Włocławka oraz całego województwa.

Niskie stawki za kilogram przewożonego ładunku, odbiór od rąk klienta do rąk odbiorcy oraz miła obsługa - w DAKAR zapewniamy bezpieczeństwo ładunkom.

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/t526.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t527.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t529.jpg