KrajowyTransport.pl
Kategorie

SzybkiKurier.eu

Dywizjonu 303 nr.5
96-100, Skierniewice


kom: 798-633-877
email: [email protected]
www: www.szybkikurier.eu
Branża: Transport towarów
Podbranża: Przewozy paczek
Charakterystyka firmy: Usługi kurierskie oferujemy poprzez transport paczek w Polsce i przewóz paczek za granice. Zaufaj naszym usługom kurierskim świadczonym poprzez przewóz paczek w Polsce i poza granice kraju. Obsługujemy jako kurier przesyłki krajowe i przesyłki zagraniczne.

O firmie:

Dobry kurier w Polsce świadczący przesyłki krajowe czy przewóz paczek za granice oferuje swoje usługi tanio i solidnie.

Współpracujemy z najlepszymi, jednocześnie starannie wyselekcjonowanymi firmami na rynku : UPS, DPD, DHL, K-EX Z nami wyślesz przesyłkę w dowolne miejsce w kraju oraz na świecie. Dbając o zadowolenie naszych klientów, zapewniamy bardzo atrakcyjny cennik usług kurierskich zarówno na przesyłki krajowe jak również przesyłki międzynarodowe, ściśle dopasowany do potrzeb i możliwości klienta. W codziennych działaniach stawiamy głównie na jakość i sprawną obsługę naszych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Działamy sprawnie, szybko i bezpiecznie. Łączymy innowacyjność z profesjonalizmem. Jako jedni z nielicznych możemy pochwalić się największą skutecznością doręczeń. Prowadzisz Firmę zapytaj o ofertę, e-mail: [email protected]

http://www.szybkikurier.eu/theme/Szybkikurier/img/szybkikurier_logo.pnghttp://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQgaH1A-O_C4zMiffRNPDP9EKexiWeh-csrrYXtUQMYZ4FTdrWsdg

http://www.szybkikurier.eu/uploads/rotator/file/rotator_2.jpgzamów kuriera

Przesyłki zagraniczne – tanio szybko, bezpiecznie

Obok przesyłek krajowych, swoim klientom oferujemy również przesyłki zagraniczne. Każde zlecenie realizujemy tak, jakbyśmy robili to dla siebie i tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni. Dbamy o jak najwyższą jakość naszych usług. Działamy rzetelnie, sprawnie, szybko i bezpiecznie.

Współpracując z nami możesz mieć pewność, że nadana przez Ciebie przesyłka zagraniczna dotrze w odpowiednie ręce, w odpowiednim czasie.

To co nas wyróżnia na tle konkurencji, to nie tylko współpraca z największymi i najlepszymi kurierami w Polsce, ale także największa ilość i skuteczność doręczonych przesyłek, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do każdego klienta, jak również rzetelność i profesjonalizm. Swoją pracą udowadniamy, że dobry kurier wcale nie musi być drogi. Zapraszamy!