KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport paczek FiedyTrans

Leśna 32
77-400, Złotów
wielkopolskie


tel: +48 (67) 343 17 22
kom: 669-004-577
tel 2: +48 (67) 263 53 89
email: fiedytrans@poczta.onet.pl
www: www.przesylki-24.eu
Branża: Transport towarów
Podbranża: Przewozy paczek
Charakterystyka firmy: Przewóz przesyłek Wielkopolska oferujemy poprzez przewozy paczek z Wielkopolski najlepszym kurierem ze Złotowa. Zamów u nas transport paczek Wielkopolska w przystępnej cenie i nie martw się o ładunek.

O firmie:

Przewozy paczek z Wielkopolski do Niemiec czy transport paczki Wielkopolska Holandia to dla nas absolutne priorytety. Dzięki nam Państwa paczka do Belgii z Wielkopolski jest dostarczana szybko i bezpiecznie. Paczki wysyłane w naszej Firmie zawsze trafiają od nadawcy do adresata. Zajmujemy się transportem na terenie Niemiec , a każdy z naszych doświadczonych kierowców zaopatrzony jest w najnowszy sprzęt nawigacyjny. To sprawia , że paczki trafiają ” od drzwi do drzwi „. Wyróżnia nas to , że zajmujemy się jednym krajem , a to pozwala na transport na wysokim poziomie. Docieramy w każdy zakątek Niemiec co sprawia , że grono naszych klientów stale się zwiększa. Zgłoś się do nas i wyślij paczkę a dołączysz do grona zadowolonych klientów.

cennik_polska_niemcy Facebook 

Przypominamy, aby wszystkie przesyłki były odpowiednio zabezpieczone w stosunku do ich zawartości. Zalecamy używania solidnych i grubych opakowań kartonowych, wypełniania wolnych przestrzeni między przedmiotami wypełniaczem, oraz zadbanie aby żadne elementy nie wystawały po za paczkę. Przesyłki zawierające ciecz należy dokładnie zabezpieczyć folią aby uniknąć zalania.

http://przesylki-24.eu/wp-content/uploads/2014/02/sms-298x300.png

http://przesylki-24.eu/wp-content/themes/przesylki_24/images/header.jpg

http://przesylki-24.eu/wp-content/uploads/2014/02/zamowienie-telefoniczne.jpg