KrajowyTransport.pl
Kategorie

Restauracja i Motel OAZA Stacja Paliw Shell

Trojanowice 26a
26-330, Trojanowice


tel: (44) 757 72 16
kom: 663-764-803
tel 2: (44) 757 71 85
email: [email protected]
www: www.stacja24h.pl
Branża: Usługi transportowe
Podbranża: Zajazdy dla kierowców
Charakterystyka firmy: Restauracja Oaza Trojanowice oraz restauracja 24h Trojanowice prowadzi motel Oaza Trojanowice gdzie tanie noclegi w Trojanowicach czy tanie kwatery noclegowe Trojanowice to gwarancja odpoczynku

O firmie:

Zajaz Trojanowice i pokoje gościnne w Trojanowicach. Stacja Paliw Shell znajduje się w miejscowości Trojanowice gmina Żarnów przy drodze krajowej nr 74 Piotrków Trybunalski - Kielce 1,5 km przed Żarnowem (zobacz mapę). Oferujemy państwu paliwa najwyższej jakości oraz bogato zaopatrzony sklep. Na odpoczynek oraz posiłek w podróży zaprasza Restauracja i Motel Oaza znajdujący się obok stacji paliw. Obiekty są czynne całą dobę (24 godziny). Naszym znakiem rozpoznawczym jest samolot MIG-21 znajdujący się na stacji.

 Zapraszamy wszystkich gości do korzystania z restauracji serwującej głównie dania kuchni polskiej. Oferujemy wysoki standard usług. Zapewniamy fachową i miłą obsługę, ładne i nowoczesne wnętrze oraz zadbane i czyste toalety. To wszystko sprawi, że będziecie Państwo zadowoleni ze spędzonego czasu u nas. Zapraszamy również do korzystania z pokoi motelowych jedno, dwu i trzy osobowych. Obsługujemy wycieczki i zapraszamy biura turystyczne do współpracy. W restauracji mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu. Restauracja czynna jest całą dobę (24h/7).

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/t883.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t884.jpg