KrajowyTransport.pl
Kategorie

F.H.U. DANPOL Sp.C.

Gen. T. Kutrzeby 45
64-115 , Święciechowa


tel: -
kom: 601-350-235
email: [email protected]
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport chłodniczy
Charakterystyka firmy: Samochody chłodnie z Leszna oferujemy poprzez krajowy transport chłodniczy z Leszna na cała Polskę. Dzięki Danpol Twój ładunek trafia na miejsce o czasie i w dobrej temperaturze!są serwisowane a flota świeża, zamów transport chłodniczy Leszno Danpol i odbierz świeży towar.

O firmie:

Samochody chłodnie Leszno a także transport chłodniczy z Leszna zapewnia Państwu firma Danpol. Na najwyższym poziomie realizujemy przewóz mrożone Wielkopolskie a także transport chłodniczy Leszno w tym naczepy izotermiczne.

Firma F.H.U. DANPOL Sp.C. istnieje od 1994 roku. Jej początki skupiały się na handlu w branży spożywczej, co wiązało się też ze stycznością z transportem chłodniczym. Zwiększające się standardy dotyczące przewożenia artykułów spożywczych, sprawiły iż unowocześniliśmy specjalistyczne samochody przeznaczone do transportu chłodniczego. Dzięki temu w pewnym etapie rozwoju postanowiliśmy zaoferować Państwu usługi związane z tego typu transportem.

Usługi świadczone przez naszą firmę

Nasza firma zajmuje sie przede wszystkim szerokopojętym transportem chłodniczym. Dotyczy on następujących typów towarów:

  towar mrożony    

  towar chłodzony    

  towar wymagaący temperatur dodatnich

Do tej pory mieliśmy przyjemność pracować dla wielu firm przewożąc m.in.: mięso wołowe, mięso wieprzowe, dziczyzne, drób, lody, owoce, warzywa, syropy, artykuły mleczarskie, słodycze itd.

Witamy na oficjalnej stronie firmy F.H.U. DANPOL. Sp.C. Na niniejszych podstronach przeczytać można wszelkie niezbędne informacje na temat tego, jakie usługi oferujemy oraz jak działamy. Chcemy przybliżyć Państwu naszą firmę w jak największym stopniu, by każdy mógł poczuć spokój i pewność powierzając nam swój towar.

Jesteśmy na polskim rynku od kilkunastu lat i wciąż wierzymy w to, że współpraca z każdą firmą może przebiegać w miłej i sympatycznej atmosferze. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był w pełni zadowolony.