KrajowyTransport.pl
Kategorie

Serwis tachografów Częstochowa

Krasińskiego 14/24
42-200 , Częstochowa
śląskie


tel: (34) 364 03 14
kom: +48 663 488 501
tel 2: +48 608 607 915
email: [email protected]
Branża: Transport towarów
Podbranża: Ewidencja czasu pracy, tachografy
Charakterystyka firmy: Prowadzimy kompleksowy serwis tachografów cyfrowych w Częstochowie. W InterTacho naprawisz, zamówisz i odczytasz zapisy z tacho, nie ma dla nas trudnych zadań, zajmujemy się każdym aspektem związanym z tachografami analogowymi i cyfrowymi. Dodatkowo zaopatrzysz się w u nas w profesjonalne CB radio, termograf czy GPS

O firmie:

Tachografy Częstochowa - najtaniej!

Posiadając wieloletnie doświadczenie w obsłudze różnego typu tachografów oraz naprawach i odczytach, możemy zapewnić Ci najkorzystniejsza cenę w regionie.

Wybierając InterTacho na swój serwis otrzymujesz gwarancję fachowej obsługi swojego tachografu, wykresówek oraz możliwość zakupu najnowszego sprzętu.

Tachografy cyfrowe w Częstochowie

Oferujemy obsługę i serwis tacho cyfrowych, cena usługi dla naszych klientów jest zawsze niska - przy obsłudze całej floty z pewnością zaoferujemy także preferencyjne warunki.

Tachografy analogowe Częstochowa

Zajmujemy się rónież obsługą techniczną tachografów analogowych, naprawą i serwisem urządzeń i akcesoriów.

Dokonujemy odczytów i konserwacji/legalizacji sprzętu. Zadzwoń do nas i sprawdź jak tanio możemy serwisować Twój sprzęt!

kod queer

rabat naprawa tachografów w częstochowie

Sprzedaż tachografów w Czestochowie

Jeżeli potrzebujesz nabyć serie tachografów do nowych zestawów bądź jesteś w trakcie wymiany floty i szukasz odpowiedzialnego serwisu tachografów - zapraszamy!

Jesteśmy w stanie obsłużyć duże ilości zamówień, zapewniamy terminowość i fachowość. Sprzedaż tachografów w Częstochowie oraz ich legalizacja to nasze podstawowe usługi w niskiej cenie!

 

wykaz usług serwisu tacho częstochowa