KrajowyTransport.pl
Kategorie

Przejazd Świebodzin Holandia

Zastruże 18
62-586, Świebodzin
lubuskie


tel: (63) 241-94-59
kom: +48 667-535-125
tel 2: +49 163 985 15 07
email: transporttex@onet.eu
Branża: BUSY
Podbranża: Busy Świebodzin
Charakterystyka firmy: Busy do Holandii ze Świebodzina oferujemy dla wszystkich klientów pragnących dostać się szybko i bezpiecznie do holenderskich miast. Nasze busy zapewnią Państwu wygodną podróż, relaks i rozrywkę przy dobrym filmie na DVD oraz gwarantujemy, że zawsze dotrzymujemy terminu wyjazdu. Nasze busy są zawsze serwisowane oraz wysprzątane i gotowe do drogi. Zadzwoń do nas już teraz, jeździmy regularnie i z pewnością możemy Cię zabrać!

O firmie:

Bus Amsterdam Świebodzin

Jeżeli planujesz wyjazd do stolicy kraju tulipanów - zapraszamy do skorzystania z naszych przewozów. Jako jednyni w regionie gwarantujemy, że cena busa do Amsterdamu ze Świebodzina będzie niska i przystępna a termin z łatwością dopasujesz do naszego rozkłądu jazdy.

Zabieramy pasażerów z bagażami podręcznymi i przewozimy także paczki!

Przewóz osób Holandia Świebodzin

Jesteśmy skupieni głównie na przewozie osób, jednak jeżeli potrzebujesz nadać paczki czy przesyłki - z pewnością Ci nieodmówimy. Zapewniamy także transport dla grup zorganizowanych wyjeżdżających do pracy - udzielamy wtedy sporych rabatów i zapewniamy najkrótsza trasę bez niepotrzebnego postoju.

transporttex świebodzin holandia busem