KrajowyTransport.pl
Kategorie

BJM PRO-TECH Janusz Kryszpin

-
07-300, Ostrów Mazowiecka


tel: 606 886 794
kom: 606 886 794
email: [email protected]
www: www.bjmpro-tech.pl
Branża: Kursy ADR
Podbranża: Szkolenia ADR
Charakterystyka firmy: Szkolenia ADR Ostrów Mazowiecka organizujemy z doradcą transportowym oraz szkolenia z materiałów niebezpiecznych dla kierowców z Przasnysza. Szkolenia ADR w Wyszkowie oferujemy dla grup i firm transportowych oraz kierowców indywidualnych zainteresowanych poszerzaniem wiedzy.

O firmie:

Szkolenia ADR w Ostrowi Mazowieckiej organizujemy dla klientów zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych. Oferujemy także kursy ADR w Przasnyszu.

Oferujemy fachową wiedze poprzez kursy ADR w Wyszkowie z najlepszymi wykładowcami z dziedzin transportu ADR.

Już dziś zamów szkolenia ADR w Przasnyszu bądź kurs ADR w Wyszkowie i zyskaj fachową wiedzę!

Organizujemy szkolenia ADR dla kierowców przewożących towary niebezpieczne.Szkolenia oferujemy dla firm transportowych oraz kierowców indywidualnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy lub poszerzeniem ważności posiadanych uprawnień.Realizujemy także szkolenia wynikające z przepisów ADR dla osób innych niż kierowców zatrudnionych przy operacjach logistycznych związanych z obrotem towarami niebezpiecnymi.  Oferujemy róznież kompleksową obsługę firm z zakresie dordztwa ADR. Szkolenia ADR, BHP realizujemy w Ostrowi Mazowieckiej. Istnieje także możliwość przeprowadzenia szkolenia w Pszasnyszu, Wyszkowie, Ostrołęce lub w przypadku zlecenia pochodzącego z innej firmy (przy grupie powyżej 10 osób) w dowolnym miejscu na terenie województwa mazowieckiego.

Poprzez szkolenia z najlepszymi wykładowcami oferujemy Państwu fachową wiedze i pomoc doradzczą dla firm z dziedziny transportu towarów niebezpiecznych ADR jak i BHP. W dowolym i dogognym okresie możecie Państwo zamówić szkolenie ADR, BHP lub uzyskać fachową wiedze czy porade !

W trakcie szkoleń zapewniamy bezpłatne podręczniki i pomoce naukowe, a także załatwiamy wszystkie formalności związane z uzyskaniem i wydaniem zaświadczeń ADR. Naszym klientom oferujemy pełną gamę szkoleń na wysokim poziomie merytorycznym. W kursach kończącycch się egzaminem państwowym staramy się nie tylko o wynik egazminu, ale także kładziemy nacisk na praktyczne przygotowanie przyszłych kierowców oraz innych osób zatrudnionych do wykonywania zadzań transportowych.

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/t779.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t780.jpg