KrajowyTransport.pl
Kategorie

P.H.U Danwoj

-
-, Poznań
wielkopolskie


tel: 61 63 93 706
kom: 663 164 338
tel 2: -
email: [email protected]
Branża: Kursy ADR
Podbranża: Szkolenia ADR
Charakterystyka firmy: Prowadzimy fachowe szkolenia ADR w Poznaniu i zapraszamy na nasze kursy wszystkich kierowców pragnących uzyskać kwalifikacje do prowadzenia transportu ADR. Dzięki nam kursy ADR w Poznaniu sprawią Państwu przyjemność a zdobyta wiedza pomoże w rozwijaniu biznesu i właściwym podejściu do transportu.

O firmie:

Najlepsze szkolenia ADR w Poznaniu oferuje P.H.U. Danwoj. Dzięki naszym fachowym doradcom poznasz zagadnienia z zakresu przewozu oraz magazynowania. Wyszkolimy Twoją kadrę odpowiedzialną za obsługę materiałów niebezpiecznych.

Sprawdź najlepsze kursy ADR w Poznaniu dla wszystkich chętnych kierowców!

Z wiedza zdobytą w P.H.U.  Danwoj rynek transportu stanie otworem a przewóz materiałów niebezpiecznych nie będzie czystą przyjemnością, dzięki nam ustrzeżesz się także od kosztownych błędów i problemów z ITD.

Właściciel przedsiębiorstwa Wojciech Koralewski pracował w latach 2002 – 2010 jako inspektor transportu drogowego w Poznaniu, jest doradcą ASR od 2002 roku, a od 2008 roku jest biegłym sądowym w tej dziedzinie.

Szkolimy kompleksowo zarówno kierowców nowych jak i zaawansowanych w zakresie kursu podstawowego oraz kursów specjalistycznych. Przeprowadzamy szkolenia przygotowujące do egzaminy w zakresie obsługi urządzeń do opróżniania i napełniania cystern samochodowych i kolejowych z materiałami niebezpiecznymi (obsługa urządzeń NO).

Świadczymy usługi obowiązkowego doradztwa przy przewozie towarów niebezpiecznych ADR.

kurs adr w obornikach danwojzakres szkoleń adr danwoj obornikiinformacja o szkoleniach materiały niebezpieczne w obornikachzdjęcia sali i szkoleniowców adr w obornikach