KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport 24 tony Francja

Jabłkowa 12
62-050 , Mosina


tel: 61 415-74-70
kom: 605 355 027 : 605 355 081
tel 2: Księgowość tel.: 607 355 523
email: [email protected]
www: www.vittotrans.pl
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport do 24 ton
Charakterystyka firmy: Zajmujemy się świadczeniem usług transportowych w kraju oraz na terenie Unii Europejskiej. Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie zdobyte przez lata pracy, a wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, działalność swą poszerzyliśmy o kompletację przesyłek, ich magazynowanie i dostarczanie w określone przez klienta miejsca, w określonym czasie.

O firmie:

Przewóz ładunków 24 tony Francja Polska

Dzięki naszej firmie transport 24t do Francji odbywa się niezwykle sprawnie, tanio i bezpiecznie. Przemawiają za nami lata doświadczenia w takich usługach jak transportowanie palet oraz innych wielkich gabarytowo przedmiotów. Dzięki dobrej logistyce i stanowi technicznemu floty przewóz ładunków do Francji 24t. odbywa się bez niespodzianek na trasie, przebiega sprawnie i komfortowo. W razie najmniejszych wątpliwości możesz zadzwonić do kierowcy na trasie i na przykład ustalić szczegóły dotyczące godziny spodziewanego przyjazdu na miejsce.

Tani przewóz palet Polska Francja

Aby kwestia transportu palet do Francji była zadowalająca dla ciebie, musisz zdać się na wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów od logistyki, oraz naszych kierowców. Z nami przewóz towarów do Paryża jest bezpieczny i szybki, a dodatkowo gwarantujemy naprawdę atrakcyjne ceny.

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/transport24tonyfrancja.jpgtransport 24 tony polska francja

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/transportfrancja.jpg