KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport 3,5 tony Bełchatów

-
-, Bełchatów
łódzkie


tel: 503-960-173
kom: 503-960-173
email: annafrysiak@op.pl
www: www.transport-frysiak.pl
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport towaru do 3,5 tony
Charakterystyka firmy: Jeśli jest potrzebny transport palet 3,5 tony z Bełchatowa należy to zlecić firmie, która tak jak my oferuje szeroki zakres usług transportowych niemal do każdego miejsca Europy. Dbamy o to, by transportowanie towarów z naszymi kierowcami było wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne. Ubezpieczamy więc towar ułożony na naszych ciężarówkach i dbamy o to, by ich stan techniczny był ściśle skontrolowany. Ponadto zatrudniamy świetnych kierowców i opracowujemy dogodne trasy przejazdu by przewóz palet był jak najszybszy.

O firmie:

Przewóz towarów 3,5 t z Bełchatowa

W sytuacji gdy potrzebny jest transport towarów do 3,5 tony z Bełchatowa warto zaufać najlepszym firmom transportowym, które oferują nie tylko niską cenę, ale przede wszystkim wysoką jakość usług. Z nami transportowanie palet, rzeczy czy przeprowadzki do odległego celu jest bardzo bezpieczne - zatrudniamy doświadczonych kierowców, mamy flotę najwyższej jakości i dbamy o jej stan techniczny, a trasy przejazdu ustalamy tak, by była najmniej ryzykowna. Z nami przewóz towarów jest po prostu opłacalny i pewny.

https://krajowytransport.pl/images/zdjd/a5.jpg

http://transport-frysiak.pl/wp-content/uploads/2017/07/transport-frysiak-logo.pnghttps://krajowytransport.pl/images/zdjd/a1.jpghttps://krajowytransport.pl/images/zdjd/a2.jpghttps://krajowytransport.pl/images/zdjd/a3.jpghttps://krajowytransport.pl/images/zdjd/a4.jpg