KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport 3.5t Bytom

Powstańców Warszawskich 38/3
41-902, Bytom
śląskie


tel: 515845638
kom: 515845638
email: [email protected]
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport towaru do 3,5 tony
Charakterystyka firmy: Przyjmujemy dowolne ładunki do DMC 3,5 tony! Gwarantujemy bezpieczne dotarcie towarów na miejsce, pewność terminu oraz fachowych kierowców przy niskiej stawce za kilometr. W Bytomiu jesteśmy jedną z nielicznych firm organizujących tak dobry transport w rozsądnej cenie.

O firmie:

Przewóz towarów do DMC 3,5 tony z Bytomia

Ze swojej strony możemy zagwarantować, że transport palet z Bytomia do 3.5t odbędzie się za pośrednictwem naszych najlepszych kierowców oraz sprawnej technicznie floty. Dbamy też o to, by transportowanie palet było u nas kompleksową usługą, dlatego nasi kierowcy pomagają przy rozładunku oraz kontaktują się z państwem podczas trasy. Nie odpowiadamy jednak za nieszczęśliwe wypadki na trasie, dlatego każdy przewóz palet z naszą firmą jest ubezpieczany, byście państwo nie byli stratni na współpracy z naszą firmą.

Transport towaru - palety - Bytom

W przypadku transportu towarów, palet z Bytomia również cechujemy się profesjonalnym podejściem do klienta i jego potrzeb. Zabezpieczamy państwa ładunek, by nie uległ uszkodzeniu podczas długiej trasy, oraz ubezpieczamy go na czas przejazdu. Z nami przewóz towarów Bytom będzie również atrakcyjny cenowo, o czym niewątpliwie możecie się przekonać podejmując współpracę.

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/r148.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/r149.jpg