KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport 3,5 tony Rzeszów

Nowa Wieś
35-210, Rzeszów
podkarpackie


tel: +48 602 138 648
kom: +48 602 138 648
email: [email protected]
www: www.ol-car.pl
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport towaru do 3,5 tony
Charakterystyka firmy: W sprawach tak istotnego transportu 3,5 tony z Rzeszowa jesteśmy profesjonalistami i jako jedni z nielicznych oferujemy te usługę w tak atrakcyjnej cenie. Jeśli zależy Ci, by przewóz towaru 3,5 t DMC Rzeszów był nie tylko tani, ale i maksymalnie bezpieczny, zaufaj naszym kierowcom, którzy jeżdżą dla nas od lat.

O firmie:

Przewóz 3,5 tony Rzeszów

Wiemy, jak ważny jest dla naszych klientów transport towaru DMC 3,5 t, dlatego oferujemy swoją pomoc przy dowiezieniu cennego towaru na miejsce. Z nami transportowanie palet jest łatwiejsze, niż kiedykolwiek! Ubezpieczamy palety, gwarantujemy pomoc kierowcy przy rozładunku, i systematycznie wypuszczamy naszą flotę w świat. Dzięki temu przewożenie palet z naszą firmą może odbywać się regularnie, w dogodnym dla Ciebie terminie i w dobrych warunkach.

Transport drobnicy Rzeszów

W przypadku usługi transportu drobnicy z Rzeszowa dbamy o to, by Twój wóz był odpowiednio ubezpieczony. Ręczymy za naszych kierowców i stan naszych ciężarówek, jednak przewóz drobnicy Rzeszów to bardzo delikatny temat, i wolimy być przygotowani na wszelkie ewentualności.

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/r42.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/r43.jpg