KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport towarów 3,5 tony Grudziądz

Kosciuszki 7A/2
86-320, Łasin
kujawsko-pomorskie


tel: 606 996 507, 505 313 503
kom: 798 563 215
email: [email protected]
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport do 24 ton
Charakterystyka firmy: Tani transport towarów do 3,5 tony z Grudziądza organizujemy dla Państwa w najkrótszym możliwym terminie po dokonaniu zamówienia. Zapewniamy elastyczną flotę pojazdów, elastyczne ustalenia dla osób indywidualnych i firm na terenie kraju oraz całej Europy! Specjalizujemy się także w transporcie maszyn rolniczych z Grudziądza.

O firmie:

Przewóz 3,5 tony Grudziądz

Realizujemy przewozy z łądunkiem do DMC 3,5 t zarówno w kraju jak i poza granice. Podejmujemy się także kompleksowych przeprowadzek, przewozu mebli oraz sprzetów AGD/RTV.

Realizujemy również stałe kontrakty z firmami pragnącymi stale wysyłać towary w określone miejsca kraju i Europy. Zapewniamy bezpieczeństwo towaru, pomoc przy załadunku oraz fachowych i szybkich kierowców.

Z Rokado wyślesz co zechcesz - zawieziemy wszystko i wszędzie!

Transport do 24 ton z Grudziądza

W naszej specjalnej ofercie odnajdziecie Państwo równbież transport wielkotonażowy oraz spec jalistyczny. W skład naszych usług wchodzi przewóz towarów do 24 ton z Grudziądza oraz np. transport maszyn rolniczych w Kujawsko Pomorskim.

Gwarantujemy fachowe podejście do każdego typu przewozów, odpowiednie ubezpieczenia i głebokie doświadczenie poparte setkami tysięcy zrobionych kilometrów.

Zadzwoń do Rokado!

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/t873.jpg

man rokado transport