KrajowyTransport.pl
Kategorie

TechTrans transport cysterny ADR

Niegłowice 225
38-200, Jasło
podkarpackie


tel: 13 443 35 79
kom: -
email: [email protected]
www: tech-trans.com.pl/
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport krajowy
Charakterystyka firmy: Oferujemy kompleksowy transport materiałów ciekłych cysternami. Posiadamy odpowiednie zezwolenia oraz licencje, oferujemy obsługę zleceń dotyczących przewozu ADR z uwzględnieniem specyfiki zlecanego towaru. Dysponujemy autocysternami chemicznymi L4BH, typu termos, 3 / 4 komorowymi, o pojemności 33 – 35 tysięcy litrów, z możliwością samo-rozładunku, wyposażonymi w system podgrzewania towaru Webasto lub przygotowanymi do podłączenia zewnętrznego źródła ciepła. Obsługa to odpowiednio przeszkoleni, zaznajomieni z procedurami dotyczącymi przewozu materiałów ciekłych pracownicy.

O firmie:

W TECH-TRANS dokładamy wszelkich starań popartych doświadczeniem, aby Twój ładunek dotarł na miejsce bezpiecznie i szybko. Obsługujemy transport materiałów ciekłych w Polsce i Europie.

Wyspecjalizowany sprzęt oraz odpowiednio przygotowana kadra, w połączeniu z doświadczeniem gromadzonym przez lata pozwoliły na osiągnięcie wysokiego poziomu świadczonych usług. Profesjonalizm firmy TECH-TRANS zawiera się również w umiejętności elastycznego dostosowania się do potrzeb klienta, indywidualnym podejściu oraz szybkim reagowaniu na awaryjne sytuacje.

Jeżeli szukasz transportu materiałów ciekłych - zadzwoń do nas!

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/tech2.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/tech3.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/tech1.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/tech4.jpg