KrajowyTransport.pl
Kategorie

Graser do Belgii z Bydgoszczy

3 Maja 7/2
85-016, Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie


tel: PL +48 790 373 108
kom: NL +31 644 176 111
tel 2: -
email: [email protected]
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Belgii
Charakterystyka firmy: Busy z Bydgoszczy do Belgii oferujemy poprzez wyjazdy do Belgii Bydgoszcz. Mając świadomość jak ważna jest dobra flota nasz bus do Belgii z Bydgoszczy jest serwisowany i sprawny. Dzięki naszym kierowcom wyjazdy do Belgii Bydgoszcz są szybkie i sprawdzone.

O firmie:

Busy do Belgii z Bydgoszczy oferujemy tanio i solidnie na wyjazdy do Belgii busem Bydgoszcz. Zachęcamy do rezerwacji na przejazd Belgia Bydgoszcz w dobrej, sprawdzonej firmie. Zamawiając bus Belgia Bydgoszcz u nas masz gwarancję profesjonalizmu.

GRASER Trans to licencjonowana firma przewozowa, która dołączyła w 2009 roku do międzynarodowego koncernu GRASER Group. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi transportowe osób i mienia na terenie Polski oraz całej Europy. Od wielu lat świadczymy regularne połączenia między Polską, a Holandią. Działalność naszej firmy to głównie usługi opiewające o transport pasażerski, skierowane do dużych i małych przedsiębiorstw, osób prywatnych, instytucji oraz grup zorganizowanych. Obok głównej działalności firma nasza zajmuje sie także wypożyczeniem samochodów, w zależności od potrzeb klienta.

Zaufanie naszych klientów przekładamy na wysoki standard, który wyróżnia nas wśród konkurencji. Nowoczesna flota pojazdów, doświadczeni kierowcy oraz ugruntowana pozycja na rynku dają możliwość oferowania naszych usług: SZYBKO, TANIO i BEZPIECZNIE.

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/m23.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/m24.jpg

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/m22.jpg