KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport chłodniczy Śląsk

Nickla 111/14
41-908 , Bytom, Śląsk
śląskie


tel: 502 231 331
kom: 502 207 123
tel 2: 504 014 526
email: [email protected]
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport chłodniczy
Charakterystyka firmy: Transport chłodniczy Bytom w tym przewóz mrożonek z Bytomia możemy oddać poprzez samochody chłodnie Bytom w dobrej cenie. Już teraz zadzwoń po transport chłodniczy ze Śląska.

O firmie:

Transport chłodniczy Śląsk

a także przewóz mrożonek w Bytomiu oferujemy Państwu w korzystnych cenach. Organizujemy transport chłodniczy na Śląsku dla firm chętncyh podjęcia współpracy. Jeżeli szukają Państwo przewozu kwiatów w Bytomiu w dobrych warunkach, to  tylko u nas.Obsługujemy firmy o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, a także osoby prywatne. Zlecenia wykonujemy terminowo i solidnie. Firma Transhurt została założona w 1993 roku. Początkowo świadczyliśmy usługi transportowe na rynku lokalnym, jednak dzięki inwestycji w zakup kolejnych środków transportu poszerzyliśmy działania na teren kraju i Unii Europejskiej.

Posiadamy pojazdy chłodnicze  o ład od 1 do 22 palet spełniające wymagania sanepidu, posiadające windy oraz rejestratory temperatury. Wszystkie powierzone towary przewozimy w temperaturze kontrolowanej od -30°C do + 25°C.

transport chłodniczy śląskie