KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport chłodniczy Toruń

Krobia ul.Cicha 1
87-162, Lubicz
kujawsko-pomorskie


tel: 508-920-780
kom: 508-920-780
email: [email protected]
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport chłodniczy
Charakterystyka firmy: By zapewnić najwyższej jakości usługi transportu chłodniczego z Torunia, każdorazowo ubezpieczamy przewożony towar, a ponadto zabezpieczamy go przed zarysowaniem czy obiciem. Wiemy, jak ważny jest dla ciebie przewóz mrożonek z Torunia w nienaruszonym stanie i jesteśmy w stanie to zagwarantować

O firmie:

Przewóz mrożonek Toruń

W ofercie naszej firmy znajdziecie transport mrożonek z Torunia oraz inne usługi transportowe na najwyższym poziomie. Sprawiamy, że transportowanie w izotermie jest szybkie i bezpieczne dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych kierowców oraz doskonałemu stanowi naszej floty. Aby przewóz chłodniczy był możliwie najbardziej komfortowy, ubezpieczamy nasz towar każdorazowo, a do tego oferujemy kontakt z kierowcą na trasie.

Transport izoterma Toruń

W sprawach transportu izotermą z Torunia nie mamy sobie równych - robimy to zawodowo od wielu lat i mamy grono zadowolonych klientów. Z nami przewóz mrożonek ci się opłaci - oferujemy korzystne warunki dla stałych klientów, a ponadto ubezpieczamy przewożony towar, byś nie obawiał się o to, czy dotrze do celu w takim stanie, jak go załadowałeś na ciężarówkę.

transport chlodniczy torunizoterma torun