KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport medyczny Wałbrzych

-
58-260, Wałbrzych
dolnośląskie


tel: 782 961 999
kom: 782 956 999
email: sani-trans-med@o2.pl
Branża: Transport osób
Podbranża: Transport medyczny
Charakterystyka firmy: Realizując przewóz chorego Wałbrzych - cała Europa, stawiamy na doświadczony i sprawdzony skład ratowników medycznych i lekarzy. Niezależnie od rodzaju wykonywanego przewozu, czy to na dializy czy zabiegi w placówkach medycznych - u nas możesz liczyć na pełen profesjonalizm, komfort i terminowość. Sprawdź nasz transport medyczny z Wałbrzycha i jedź tanio z fachowcami.

O firmie:

Transport chorych Wałbrzych

Przewóz osób chorych i niepełnosprawnych do szpitala, świadczymy na cały Wałbrzych i okolicę. Dojeżdżamy do pacjenta i na wybraną godzinę odwozimy do wybranej placówki bądź miejsca zabiegu.

W naszej prywatnej karetce chory może liczyć na wszelkie wygody, komfortowe traktowanie oraz pewność, że na wybrany zabieg dotrze o czasie, bez najmniejszych opóźnień.

Dla osób chętnych prowadzimy także obsługę medyczną imprez masowych w Wałbrzychu.

Transport medyczny Świdnica

Nasze usługi znajdziesz także w Świdnicy. Podjedziemy po Ciebie, z zespołem zaufanych ratowników medycznych odwieziemy w wybrane miejsce oraz udostępnimy aparaturę niezbędną do przewozu osób z róznymi jednostkami chorobowymi.

Gwarantujemy terminowość, komfort i fachowość naszeggo zespołu. Dzięki niskim i przystępnym cenom jesteśmy polecani do współpracy z seniorami udającymi się na zabiegi medyczne w wybranych placówkach.

Prywatna karetka do obsługi medycznej imprez masowych

Posiadając ogromne doświadczenie, zdobyte w pracy z wieloma przypadkami medycznymi, oferujemy profesjonalne usługi obsługi medycznej imprez masowych w Wałbrzychu czy Świdnicy.

Zabezpieczymy, uratujemy, doradzimy - możesz liczyć na nasze doświadczenie i najlepszych ratowników medycznych w regionie.

Karetka na dożynki, konferencje czy przemówienia w najlepszej cenie!

warunki transportu sanitarnego wałbrzsych i świdnica