KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport medyczny Jelenia Góra

Chełmońskiego 16 /1
58-500, Jelenia Góra
dolnośląskie


tel: 502 575 443
kom: 502 575 443
email: office@divemed.pl
www: www.divemed.pl
Branża: Usługi transportowe
Podbranża: Transport medyczny
Charakterystyka firmy: Tani i bezpieczny transport chorych z Jeleniej Góry oferujemy w Divemed - gdzie ratujemy życie z sercem. Zapewniamy Ci opiekę na najwyższym poziomie, doświadczony wykwalifikowany personel oraz pewność, że dotrzesz do szpitala czy na zabieg w dobrym stanie. Nasza prywatna karetka w Jeleniej Góry świadczy także usługi obsługi medycznej imprez masowych

O firmie:

Transport medyczny w Jeleniej Górze

Realizujemy tani i nastawiony na jak najszybszy dojazd transport medyczny Jelenia Góra - jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy - nie wahaj się zadzwonić do nas. Najważniejszy jest dla nas pacjent dlatego, nigdy nie spóźniamy się z przewozem. Zawsze jesteśmy na czas i udzielamy fachowej medycznej pomocy.

Niska cena prywatnej karetki z Jeleniej Góry jest istotna, dzięki dopracowanym planom kosztowym z naszej opieki mogą cieszyć się także seniorzy.

Prywatna karetka Jelenia Góra

Wystarczy jeden kontakt telefoniczny abyśmy wyruszyli do Ciebie z pomocą, jesteśmy do dyspozycji zarówno w regularnych przewozach na zabiegi jak i doraźnych akcjach ratunkowych. Błyskawicznie pojawimy się na miejscu i udzielimy Ci niezbędnej pomocy.

Firmom oferujemy także możliwość wynajęcia prywatnej karetki do obsługi medycznej imprez masowych w Jeleniej Górze.

warunki i mozliwosci transportu medycznego z jeleniej goryprywatna karetka obsluga imprez masowych medyczna jelenia gora