KrajowyTransport.pl
Kategorie

Dan-Mar Daniel Marszałek

-
22-500, Hrubieszów


tel: +48 885 885 009 | +31 620 311 514
email: dan.mar91@wp.pl
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Holandii
Charakterystyka firmy: Busy do Holandii z Hrubieszowa oferujemy na profesjonalne wyjazdy do Holandii Hrubieszów. Dzięki serwisowaniu floty wyjazdy do Holandii z Hrubieszowa są regularne i odbywają się bez przeszkód. Ponieważ przewóz osób Hrubieszów Holandia oznacza poważny wyjazd, my poważnie podejdziemy oddając busy do Holandii z Hrubieszowa do użytku.

O firmie:

Przewóz osób Hrubieszów Holandia oferujemy od lat. Dzięki nam wyjazdy busem do Holandii z lubelskiego są realizowane sprawnie co podnosi naszą renomę. Busy do Holandii z Hrubieszowa oferujemy zawsze tnaio! Zapewniamy nowoczesne, dobrze wyposażone samochody, wysoki standard usług i atrakcyjne ceny.W trosce o komfort i zadowolenie pasażerów, podróż odbywa się w 9 osobowych busach, przystosowanych do dalekich podróży. Zapewniamy wygodne, rozkładane fotele, klimatyzację, dodatkowe ogrzewanie, DVD, system nawigacyjny.Świadczymy usługi oparte tylko na profesjonalnej kadrze doświadczonych kierowców.

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/t461.jpg

Zabieramy Państwa z umówionego adresu i zawozimy pod wskazany adres.

Świadczymy profesjonalny przewóz osób, paczek i korespondencji. Świadczymy równie usługi w zakresie przewozu grup zorganizowanych na terenie kraju.

Ceny - dotyczące przewozu osób:

Koszt przejazdu z Polski do Holandii jest rozliczany w złotówkach, natomiast z Holandii, Belgii i Niemiec w walucie Euro (ew. PLN po aktualnym kursie Euro). Dla stałych Klientów oraz zorganizowanych grup (komplet osób) dodatkowo 10% rabatu