KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport medyczny Legnica

Kosmiczna 14
59-220, Legnica


tel: 76 722-22-08
kom: 663 931 971
tel 2: 663 928 450
email: noxmed.lca@gmail.com
Branża: Transport osób
Podbranża: Transport medyczny
Charakterystyka firmy: Zlecając naszej firmie transport z Legnicy kupujesz sobie wygodę - nasi kierowcy nie tylko dowiozą, ale i pomogą Ci na miejscu. U nas transportowanie chorych prywatną karetką jest też bezpieczne ponieważ ubezpieczamy przejazdy, a ponieważ wyjazdy naszej floty odbywają się niemal codziennie, jest to warunek konieczny by moc oferować przewóz na tak wysokim poziomie, na jakim oferuje go nasza firma. Dbamy o poziom zadowolenia naszych stałych klientów - i Ty możesz nim zostać!

O firmie:

Tani transport chorych w Legnicy

Jeśli musisz zlecić transport chorych z Legnicy, zdaj się na firmę, która oferuje nie tylko niską cenę usług, ale przede wszystkim dba o wysoką ich jakość. U nas przewóz chorego oznacza także pomoc kierowcy przy wózku, oraz najkrótsze możliwe trasy przejazdu. Oferujemy przewóz medyczny Legnica niemal codziennie, o każdej porze roku i bez względu na warunki atmosferyczne, co czyni nas firmą niezawodną i godną zaufania, na co posiadamy zresztą odpowiednie certyfikaty.

Prywatna karetka Legnica

Realizując nasze usługi dbamy o pełen komfort przewożonych chorych. Wynajmując naszą prywatną karetkę w Legnicy w najtańszej stawce, masz gwarancję dotarcia na dializy, zabiegi czy do placówek NZOZ w komfortowej atmosferze w otoczeniu fachowców i ratowników medycznych.

transport chorych legnicaprzewoz karetka prywatna z legnicy