KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport medyczny Piła

Kosciuszki 11
64-800, Chodziez
wielkopolskie


tel: 602 628 824
kom: 600 988 039
tel 2: 67 28 27 666
email: mareklabiszak@wp.pl
Branża: Transport osób
Podbranża: Transport medyczny
Charakterystyka firmy: Oferujemy Ci transport medyczny Piła poprzez wynajem prywatnej karetki wraz z obsadą wykwalifikowanych i sprawdzonych ratowników medycznych i lekarzy. Dostosowujemy się do każdego pacjenta indywidualnie i zapewniamy mu najlepsza opiekę podczas przewozu. Z nami dotrzesz na dializy w Pile, wygodnie dojedziesz na zabieg czy do NZOZów

O firmie:

Transport chorych Piła

Niezaleznie od typu schorzenia, powodu dla który potrzebujesz transportu do szpitala czy NZOZu - zawsze dobieramy najlepszy skład ratowników medycznych czuwających nad zdrowiem podczas przejazdu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie (rok założenia 2002) którym obdarzamy powierzonych nam pacjentów.

Transport medyczny Chodzież

Dla Państwa wygody nasze usługi prowadzimy również w Chodzieży! Organizujemy dowozy na dializy z Chodzieży - karetką z ratownikami medycznymi. Podwozimy także na zabiegi oraz odwozimy do domów po zabiegach.

Oferujemy jedne z najniższych stawek, dlatego cena wynajmu karetki w Chodziezy i Pile w TS jest niska i przystepna również dla seniorów!

Wynajem karetki Piła

Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego z powodzeniem prowadzimy wynajem karetki w Pile do obsługi imprez masowych, meczów, udzielania doraźnej pomocy i zabezpieczenia medycznego festynów. Posiadamy odpowiednie licencje, jestesmy szanowaną i znaną w regionie firmą z branży transportu medycznego.

Sprawdź nas!

 

oferta transportu medycznego z piły

Jesteśmy obecni na rynku transportu medycznego od 2000 roku.Posiadamy wykwalifikowany zespół,który ma wieloletnie doświadczenie. Nasze usługi świadczymy dla prywatnych i państwowych jednostek medycznych