KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport sanitarny, medyczny Płock

Płock
09-400, Płock
mazowieckie


tel: +48 533-533-232
kom: +48 533-533-232
email: sluzba-pomocy-obywatelskiej@wp.pl
Branża: Transport osób
Podbranża: Transport medyczny
Charakterystyka firmy: Transport medyczny Płock - cała Polska oferujemy wszystkim osobom pragnącym dostać się terminowo na zabieg, chorym na dializy oraz pacjentom do klinik. Zapewniamy profesjonalne wsparcie, transport na dializy, dowóz do zabiegów oraz reagowanie w nagłych wypadkach.

O firmie:

Transport sanitarny Płock

Realizujemy tani transport sanitarny Płock - Polska, pomagamy w dowiezieniu chorego na zabiegi medyczne do placówek NFZ oraz poza.

Posiadamy kwalifikowaną kadrę, gwarantujemy bezpieczeństwo oraz fachowość w przewozie chorych. Dbamy o pacjentów i zapewniamy im bezpieczeństwo w transporcie.

Prywatna karetka Płock

Oferujemy szybki dojazd do pacjenta, odbiór już w parę chwil po ustaleniu terminu. Błyskawicznie pojawimy się na miejscu i udzielimy niezbędnej pomocy.

Nam zależy, przekonaj się o tym dzwoniąc po prywatną karetkę z Płocka

Zabezpieczenie medyczne imprez Płock

Świadczymy usługi dla gmin oraz w przygotowaniach i obsłudze imprez masowych. Dzięki nam Twoi goście będą bezpieczni :-)

Transport medyczny Płock

Kamed oferuje pacjentom oraz osobom potrzebującym szybki i tani transport medyczny Płock - cała Polska - zawsze gdy zależy Ci na szybkim dotarciu do placówki medycznej - zadzwoń do nas, posiadamy wyłącznie nowe i sprawdzone auta. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są sekundy w pracy ratownictwa medycznego, nigdy nie spóźniamy się - chodzi o zdrowie pacjenta. Zawsze jesteśmy na czas i udzielamy fachowej medycznej pomocy. Jako jedni z nielicznych dojeżdżamy także w okolice Ciechanowa.