KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport medyczny Polanica Zdrój

Bankowa 9
58-260, Polanica Zdrój


tel: 782 961 999
kom: 782 956 999
email: sani-trans-med@o2.pl
Branża: Transport osób
Podbranża: Transport medyczny
Charakterystyka firmy: Przewóz osób chorych prywatną karetką z Polanicy Zdrój do szpitala a także dowóz niepełnosprawnych do wybranych miejsc i placówek medycznych - świadczymy w najlepszej cenie! Gwarantujemy terminowy dojazd do pacjenta oraz dojazd do placówki zabiegowej. Wynajem prywatnej karetki czy transport medyczny Polanica Zdrój gwarantuje, że chory może liczyć na wszelkie wygody oraz traktowanie odpowiednie dla danej jednostki chorobowej. Dla osób chętnych prowadzimy także obsługę medyczną imprez masowych w Polanicy

O firmie:

Transport medyczny Polanica Zdrój

Wynajmując naszą karetkę w Polanicy wraz ze składem ratowniczym masz pewność, że zrobimy wszystko abyś w dobrych i komfortowych warunkach dotarł na zabieg czy dializy. Gwarantujemy profesjonalną opiekę nad seniorami, posiadamy ogromne doświadczenie oraz zapewniamy najnowszą aparaturę w karetce.

Nasze usługi transportu chorego znajdziesz także w Polanicy Zdrój. Podjedziemy po Ciebie, z zespołem szkolonych ratowników medycznych dostarczymy w wybrane miejsce oraz udostępnimy aparaturę niezbędną do przewozu osób chorych i niepełnosprawnych.

Gwarantujemy terminowość, komfort i fachowość naszeggo zespołu. Dzięki niskim i przystępnym cenom jesteśmy polecani do współpracy z seniorami udającymi się na zabiegi medyczne w wybranych placówkach.

Transport chorego Polanica Zdrój

Rozumiemy zapotrzebowanie na wynajem prywatnej karetki, dlatego właśnie udostępniamy nasz ambulans wraz z najlepszym składem do udzielania pomocy i ratowania życia.

Zapewniamy Ci niskie stawki, szybki dojazd oraz ludzie którzy codziennie stykają się z sytuacjami wymagającymi ratowania zdrowia i życia.

Nam możesz zaufać, dowieźliśmy setki osób na zabiegi, pomogliśmy wielu osobom niepełnosprawnym dostać się na zabiegi oraz przewoziliśmy setki seniorów do sanatoriów czy placówek medycznych.

wynajem prywatnej karetki bielawatransport medyczny dzierzoniow