KrajowyTransport.pl
Kategorie

Prywatna karetka Poznań

Łozowa 38/1
61-467 , Poznań
wielkopolskie


tel: 661-090-127
kom: 669-537-359 24H/dobę
email: trans-mich@wp.pl
Branża: Transport osób
Podbranża: Transport medyczny
Charakterystyka firmy: Transport medyczny w Poznaniu i transport chorych Poznań oferuje przewóz karetką w Poznaniu takie jak transport sanitarny w Poznaniu czy transport medyczny Poznań dodatkowo prowadzimy wynajem karetki Poznań czy zabezpieczenie medyczne imprez Poznań

O firmie:

Transport chorych Poznań TRANS-MICH

prowadzi krajowy i miedzynarodowy transport sanitarno-medyczny Poznań osób chorych i niepełnosprawnych oraz szczególnie wymagajace opieki osoby po wypadkach.

Najwyrzszej jakości specjalistyczny transport krajowy i międzynarodowy dla osób potrzebujacych specjalistycznego srodka transportu. Przewozy wykonujemy w pełni wyposażonymi ambulansami spełniajacymi normy EN i PN. Nasze zespoły wyjazdowe posiadają wszystkie niezbedne kwalifikacje medyczne. Zajmujemy się zabezpieczeniem imprez masowych oraz firmowych wszelkiego rodzaju.

Trans-Mich jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24H na dobę. Oferujemy Państwu przystępne ceny z mozliwością negocjacji. Jesteśmy solidnym i punktualnym partnerem, co w naszej branży jest szczególnym atutem. Nasze usługi swiadczymy na terenie Polski i całej Europy. Stale wspołpracujemy z anestezjologami, internistami, pediatrami, pielęgniarzami i ratownikami medycznymi.

Nasza flota to w pełni wyposażoene karetki marki Volkswagen, ktorymi możemy realizować wszelkie przewozy osób chorych, poszkodowanych w wypadkach, pacjętów pomiędzy oddziałami szpitalnymi a także miedzy domem a poradnią.Transporty wykonują zawsze wykwalifikowane zespoły medyczne. Przewozy obejmują profesjonalną obsłógę, transport od łóżka do łóżka oraz opiekę i pomoc w czasie transportu w tym pomoc w załatwianiu formalnosci w czasie pobytu w szpitalu czy poradni.

 Współpracujemy z takimi firmami jak :

Medpolonia

Celsus

Klub Sportowy Warta

Klub Sportowy Jarota Jarocin

Organizujemy transport lotniczy w asyscie lekarza, zarówno prywatnie jak i na NFZ.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług !!!