KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport medyczny Ząbkowice Śląskie

Bankowa 9
58-260, Ząbkowice Śląskie


tel: 782 961 999
kom: 782 956 999
email: sani-trans-med@o2.pl
Branża: Transport osób
Podbranża: Transport medyczny
Charakterystyka firmy: Wynajęcie prywatnej karetki do transportu medycznego chorego w Ząbkowicach Śląskich oraz poza granice miasta do wybranego szpitala. Tani i szybki przewóz osób niepełnosprawnych na dializy, zabiegi i do różnych placówek medycznych w całym województwie! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, z Sani-Trans-Med wyślemy do Ciebie profesjonalną karetkę, przystosowaną do każdej sytuacji ratunkowej! Terminowy przewóz na zabieg, dializy czy transport osób niepełnosprawnych w najlepszej cenie!

O firmie:

Transport niepełnosprawnych Ząbkowice Śląskie

Najwyższej jakości specjalistyczny przewóz chorych do szpitali z Ząbkowic Śląskich Oferujemy również międzynarodowy transport osób niepełnosprawnych dla osób potrzebujacych specjalistycznego srodka transportu. Przewozy wykonujemy w pełni wyposażonymi ambulansami spełniajacymi normy EN i PN. Nasze zespoły wyjazdowe posiadają wszystkie niezbedne kwalifikacje medyczne.

Wynajem karetki Ząbkowice Śląskie

Niezależnie od przeznaczenia, czy to do obsługi imprez masowych czy na wyjazd zagraniczny do szpitala niemieckiego czy austriackiego - proponujemy Ci tani i szybki wynajem prywatnej karetki w Ząbkowicach

Rozumiemy jak ważne jest odpowiednie traktowanie oraz opieka nad chorymi z róznymi jednostkami chorobowymi, nasze karetki dopasowane są do wszystkich wymogów a nasi specjaliści obeznani z większością przypadków.

Pomagamy, dowozimy, ratujemy. W każdej z dziedzin możesz na nas liczyć.

transport chorych do szpitala klodzkoprywatna karetka klodzko