KrajowyTransport.pl
Kategorie

Folwex Sp. z.o.o

Wólka Folwark 18
07-205 , Rząśnik


tel: +48 (29) 5966622
kom: 797-700-930: 507-676-757
tel 2: Fax: +48 (29) 5966621
email: [email protected]
www: www.folwex.pl
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport międzynarodowy
Charakterystyka firmy: Transport międzynarodowy z okolic Wyszkowa do Włoch czy ogólnie transport zagraniczny do Włoch z mazowieckiego realizujemy poprzez transport międzynarodowy Francja Mazowieckie.

O firmie:

Transport międzynarodowy do Włoch z mazowieckiego a także transport towarów mazowieckie Francja realizujemy z bagażem doświadczenia dla wszystkich klientów. Nasze usługi transportu międzynarodowego oddajemy zawsze z profesjonalnym kierowcą.

Nasza firma jest stabilna finansowo, a 12 -letnie doświadczenie i ciągłe doskonalenie metodologii świadczenia usług pozwala nam zaoferować najwyższą ich jakość.

Oferujemy:

  • Przewozy po całej Europie, także Europie Wschodniej
  • Obsługę przewozów naczepami typu chłodnie.
  • Wykonywanie przewozów pod osłoną Karnetów TIR
  • Przewozy towarów niebezpiecznych ADR
  • Nowoczesną flotę ekologicznych pojazdów, zgodnie z normą EURO 5 oraz EURO 6
  • Kompetentny personel, sprawną obsługę i stały kontakt

 

Obsługujemy klientów działających w przemyśle spożywczym, owocowym, elektronicznym, w dziedzinie opakowań. Często realizujemy dla naszych klientów dostawy awizowane na konkretny moment, uczestnicząc w procesie zwiększania efektywności i elastyczności oraz skracania cyklu produkcyjnego zgodnie z koncepcją "just in time".

http://www.folwex.pl/materialy/images/Untitled-1_13.jpghttp://www.folwex.pl/materialy/images/Untitled-1_01.jpg

http://www.folwex.pl/images/galeria/3.jpghttp://www.folwex.pl/images/galeria/4.jpghttp://www.folwex.pl/images/galeria/5.jpghttp://www.folwex.pl/images/galeria/6.jpghttp://www.folwex.pl/images/galeria/8.JPGhttp://www.folwex.pl/images/galeria/9.JPGhttp://www.folwex.pl/images/galeria/11.JPGhttp://www.folwex.pl/images/galeria/14.JPGhttp://www.folwex.pl/images/galeria/6.jpg