KrajowyTransport.pl
Kategorie

Folwex Sp. z.o.o

Wólka Folwark 18
07-205 , Rząśnik


tel: Spedycja: 797700930 j.rosyjski
kom: Spedycja: 502706043
tel 2: Spedycja: 798004547 j.angielski
email: folwex@wp.pl
www: www.folwex.pl
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport chłodniczy
Charakterystyka firmy: Docieramy do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Nasze najczęstsze kierunki to Włochy, Anglia, Francja ale jeździmy również do pozostałych krajów Unii Europejskiej. Przewozimy ładunki także w kierunkach wschodnich – kraje byłego ZSRR, Rosja

O firmie:

 DOŚWADCZENIE

Zajmujemy się transportem i spedycją międzynarodową od 1991 roku. Wiemy jak zapewnić sprawny i bezpieczny transport towarów. Cieszymy się zaufaniem wielu stałych kontrahentów.

NASZE MOŻLIWOŚCI

Naszą specjalnością jest transport chłodniczy. Wykonujemy przewożenie ładunków farmaceutycznych, wszelkiego rodzaju ładunków ADR, towarów mrożonych. Obsługujemy branżę farmaceutyczną i przetwórstwa warzyw i owoców.

FLOTA

Nasze nowoczesne jednostki samochodowe wyposażone w łączność bezprzewodową i satelitarną oraz wszelkie wymagane zabezpieczenia umożliwiają sprawny i bezpieczny transport w każde miejsce kontynentu.Posiadamy aktualnie 55 ciągników z naczepami chłodniczymi. 

 

https://krajowytransport.pl/images/zdjd/kk1.jpghttps://krajowytransport.pl/images/zdjd/kk2.jpghttps://krajowytransport.pl/images/zdjd/kk3.jpg