KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport ponadgabarytowy Piotrków Trybunalski

Cieszanowice 49
97-350, Gorzkowice
łódzkie


tel: 601-068-669
kom: 512-439-533
email: [email protected]
Branża: Usługi transportowe
Podbranża: Transport do 24 ton
Charakterystyka firmy: W sytuacji gdy potrzebny ci transport ponadgabarytowy z Piotrkowa Trybunalskiego do dowolnego punktu Europy, zleć go najlepszym firmom transportowym i upewnij się, że gwarantują one ubezpieczenie towaru tak jak nasza firma. Z nami transportowanie nienormatywnych ładunków jest przede wszystkim bezpieczne. Dodatkowo staramy się, by przewóz towaru odbywał się możliwie jak najczęściej, i jak najkrótszymi trasami, ponieważ mamy świadomość tego, że dla twojego biznesu istotne jest, by dostarczać towary w krótkim czasie i bez jakichkolwiek opóźnień W przypadku konieczności przewozu z pilotem - zadzwoń odpowiednio wcześniej. Zawsze zdajemy się na naszych kierowców, którzy są z nami od lat, i na kontakt telefoniczny z nimi podczas trasy. Aby przewóz łądunków był możliwie jak najbardziej komfortowy, oferujemy też pomoc przy wyładunku towaru na miejscu destynacji.

O firmie:

Tani przewóz nienormatywny Piotrków Trybunalski

Oferujemy wysokiej jakości transport towarów nienormatywnych z Piotrkowa przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, takich jak ubezpieczenie towaru, pozwolenia w ciężarówkach. Dodatkowo z nami transportowanie ładunków ponadgabarytowych jest po prostu opłacalne - oferujemy jedne z najniższych cen na rynku, byś powierzał tego typu transport właśnie w nasze ręce. Szczególną uwagę zwracamy na dobór kierowców, którzy dla nas pracują, gdyż to od nich zależy bezpieczeństwo towaru, który ładujemy na nasze ciężarówki.

Przewozy ponadgabarytów Piotrków Trybunalski

W przypadku gdybyś potrzebował transportu ponadgabarytów zdaj się na naszą firmę i ciężarówki, które dopasowujemy do rodzaju przewożonych ładunków. Dzięki doświadczonym kierowcom, którzy pomogą rozładować towar na miejscu, przewóz dowolnych towarów jest nie tylko bezpieczny i sprawny, ale także wygodny.

transport gabaryty piotrków

przewóż ładunków nienormatywnych piotrków