KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport sanitarny Ciechanów

Tarniny 1 a
05-805, Otrębusy


tel: 690-020-112
kom: 690-020-112
email: [email protected]
Branża: Transport osób
Podbranża: Transport medyczny
Charakterystyka firmy: Przewozy chorych prywatnymi karetkami z Ciechanowa w Kamed to pewność dotarcia na czas i miejsce bezpiecznie.

O firmie:

Transport medyczny Ciechanów

Kamed oferuje pacjentom oraz osobom potrzebującym szybki i tani transport medyczny Ciechanów - cała Polska - zawsze gdy zależy Ci na szybkim dotarciu do placówki medycznej - zadzwoń do nas, posiadamy wyłącznie nowe i sprawdzone auta. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są sekundy w pracy ratownictwa medycznego, nigdy nie spóźniamy się - chodzi o zdrowie pacjenta. Zawsze jesteśmy na czas i udzielamy fachowej medycznej pomocy. Jako jedni z nielicznych dojeżdżamy także w okolice Ciechanowa.

Zabezpieczenie medyczne imprez Ciechanów

Przystępna dla pacjentów cena prywatnej karetki z Ciechanowa jest istotna, dlatego dla naszych pacjentów udostępniamy specjalne rabaty oraz plany przy stałej współpracy!

Prywatna karetka Ciechanów

W dzisiejszych czasach, gdy czas oczekiwania na pomoc jest jednym z najwazniejszych czynników - zadzwoń po nas. Błyskawicznie pojawimy się na miejscu i udzielimy niezbędnej pomocy.

Nam zależy, przekonaj się o tym dzwoniąc po prywatną karetkę z Ciechanowa.

Zabezpieczenie medyczne imprez Ciechanów

Świadczymy usługi dla gmin oraz w przygotowaniach i obsłudze imprez masowych. Dzięki nam Twoi goście będą bezpieczni :-)

prywatna karetka ciechanowhttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/prywatnakaretka.jpgdojazd po chorego w ciechanowie