KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport sanitarny Płońsk

Płońsk
Sochaczew, Otrębusy
mazowieckie


tel: 533-533-232
kom: 533-533-232
email: sluzba-pomocy-obywatelskiej@wp.pl
Branża: Transport osób
Podbranża: Transport medyczny
Charakterystyka firmy: Transport medyczny z Płońska oferujemy dla seniorów, pacjentów szpitali oraz w przypadku dojazdu do placówek medycznych w całej Polsce.

O firmie:

Prywatna karetka Płońsk

W dzisiejszych czasach, gdy czas oczekiwania na pomoc jest jednym z najwazniejszych czynników - zadzwoń po nas. Błyskawicznie pojawimy się na miejscu i udzielimy niezbędnej pomocy.

Nam zależy, przekonaj się o tym dzwoniąc po prywatną karetkę z Płońska

Zabezpieczenie medyczne imprez Płońsk

Świadczymy usługi dla gmin oraz w przygotowaniach i obsłudze imprez masowych. Dzięki nam Twoi goście będą bezpieczni :-)

Transport medyczny Płońsk

oferuje pacjentom oraz osobom potrzebującym szybki i tani transport medyczny Płońsk - cała Polska - zawsze gdy zależy Ci na szybkim dotarciu do placówki medycznej - zadzwoń do nas, posiadamy wyłącznie nowe i sprawdzone auta. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są sekundy w pracy ratownictwa medycznego, nigdy nie spóźniamy się - chodzi o zdrowie pacjenta. Zawsze jesteśmy na czas i udzielamy fachowej medycznej pomocy. Jako jedni z nielicznych dojeżdżamy także w okolice Ciechanowa.

Zabezpieczenie medyczne imprez Płońsk

Przystępna dla pacjentów cena prywatnej karetki z Płońsk jest istotna, dlatego dla naszych pacjentów udostępniamy specjalne rabaty oraz plany przy stałej współpracy!