KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport Szwecja Polska JDC

ul. Dunikowskiego 38a
70-123 , Szczecin


tel: +48 662 264 082
tel 2: +46 72 010 50 31
email: biuro@jdc24.pl
Branża: BUSY
Podbranża: Szwecja busy
Charakterystyka firmy: Kurier do Szwecji z Polski w rozsądnych pieniądzach? Szybkie dostarczenie paczki do Sztokholmu? Sprawdź naszą ofertę, odnajdziesz u nas tanie przewozy paczek do Szwecji, wyjątkowo szybkie przesyłki oraz możliwość przewozu palet

O firmie:

Przesyłka kurierska do Szwecji

Oferujemy Ci najtańsze usługi kurierskie między Polską a Szwecją, dogodne terminu odbioru i ekspresowe dostarczanie. Wyłącznie z rąk do rąk, zawsze na czas! Z nami wysłanie paczki do Sztokholmu jest przyjemne i bezpieczne, powierzane nam ładunki traktujemy z najwyższą atencją.

Przewóz RTV AGD do Szwecji

Posiadamy auta przystosowane do przewozu RTV AGD do Szwecji, na długich trasach. Wyjątkowo niska cena za przewóz AGD między Szwecją a Polską sprawią, że opłaci Ci się robić zakupy w Polsce i wozić z nami towar do Szwecji.

Zadzwoń już teraz!

JDC Jeździmy dla Ciebie to firma kurierska zajmująca się regularnym przewozem paczek i bagaży na trasie Polska – Szwecja i Szwecja – Polska. Nasze samochody są przystosowane do transportu zarówno małych, jak i dużych przedmiotów takich jak RTV i AGD, czy też meble. Dostarczamy zaopatrzenie do sklepów na terenie Szwecji. Pomagamy w organizacji i przewozie podczas przeprowadzek. Przekazujemy paczki od Bliskich. Świadczymy usługi zakupów na zlecenie.  

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa.

https://krajowytransport.pl/images/zdjd/fejs.png https://krajowytransport.pl/images/zdjd/jdcwww.jpg

 

polska sztokholm kurierhttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t857.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t860.jpg

Zobacz pełną trasę - kliknij poniżej!

http://jdc24.pl/trasa/

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/t859.jpgbus szwecja kurier