KrajowyTransport.pl
Kategorie

AUTO-KAMIX KAMIL DZIKOWSKI

Tarnowa 11
62-740 , Tuliszków
wielkopolskie


kom: 661-705-672
tel 2: 785-418-022
email: [email protected]
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport międzynarodowy
Charakterystyka firmy: Transport krajowy Konin i transport międzynarodowy Konin świadczy usługi transportowe z Konina takie jak transport towarów do 3,5 tony Konin czy przewóz towarów Konin w tym przeprowadzki Konin gdzie tanie przeprowadzki Konin to dobry wybór

O firmie:

Transport towarów Konin a także transport międzynarodowy z Konina świadczymy autem do 3,5 tony. Zamów u nas przeprowadzkę w Konine czy szybki transport do któregokolwiek kraju Europy. Zamów u nas przewóz towarów z Wrześni czy transport międzynarodowy Włocławek w rozsądnej cenie!

Oferujemy pełen zakres usług transportowych na terenie kraju i państw europejskich. Zawsze bezpiecznie i zgodnie z ustalonym wcześniej terminem przewozimy towary we wskazane miejsce. Jeżeli zależy Państwu na bezpiecznym przetransportowaniu mebli, sprzętu AGD lub innych cennych przedmiotów - zachęcamy do kontaktu! Zapewniamy także ekspresowy i punktualny przewóz towarów. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami transportowymi o ładowności do 3,5 tony. Nasza firma posiada OC przewoźnika do wartości 1 miliona euro. Wypłacane na każde zdarzenie.

OFERUJEMY:

► przeprowadzki

► przewóz towarów autem do 3,5 tony

► usługi transportowe

► expresowy transport na terenie UE

► transport międzynarodowy

►transport drobnicowy i cało pojazdowy

POWOŁAJ SIĘ NA WWW.KRAJOWYTRANSPORT.PL A OTRZYMASZ 3% RABATU !