KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport 3,5 tony Bochnia

-
-, Bochnia
małopolskie


tel: 662-615-172
kom: 662-615-172
email: [email protected]
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport towaru do 3,5 tony
Charakterystyka firmy: Oferujemy każdą konfigurację transportu do 3,5 tony z Bochni. Każdy typ ładunku obsłużymy proponując dogodną stawkę za kilometr, dobrego kierowcę oraz setki tysięcy kilometrów doświadczenia. Wysyłając ładunek z nami masz gwarancję bezpieczeństwa.

O firmie:

Najpewniejszy przewóz ładunków 3,5 tony Bochnia.

Zajmujemy się transportem ładunków 3,5 tony na terenie Unii Europejskiej. Nasza renomowana firma cechuje się niezwykłą dbałością o potrzeby naszych kontrahentów w bardzo dogodnych cenach. Odznacza nas wysoko ceniona sobie punktualność i staranność w wydanych zleceniach transportu do 3,5 tony z Bochni.

Specjalizujemy się w dystrybucji towarów o tonażu 3,5 tony w obszarze granic europejskich. Realizujemy powierzone polecenia w szybki i bezpieczny transport w niskich kosztach. Zapewniamy pomoc w załadunkach i rozładunkach oraz wywiązujemy się z terminowości dostaw.

Transport palet Bochnia

Dbając o wygodę naszego klienta oferujemy spedycję palet do 3,5 tony z Bochni dla każdego zainteresowanego klienta, po opłacalnej cenie. Już na Ciebie czekamy, zadzwoń!