KrajowyTransport.pl
Kategorie

Bus Holandia Lidzbark Warmiński

Pelnik 22A
14-105, Lidzbark
warmińsko-mazurskie


tel: 505-107-878
kom: 505-107-878
tel 2: -
email: radzipr@interia.pl
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Holandii
Charakterystyka firmy: Szykuje Ci się wyjazd do Holandii z Lidzbarku Warmińskiego i nie wiesz z kim jechać? Nigdy nie próbowałeś podróżować ponieważ busy do Holandii nie wydawały się wystarczająco bezpieczne? Sprawdź TransRadzi, pokonaliśmy setki kilometrów na polskich i holenderskich trasach.

O firmie:

Tanie busy Lidzbark Amsterdam

Nasze busy do Amsterdamu z Lidzbarka Warmińskiego odjeżdżają we wtorek, czwartek oraz sobotę. Z TransRadzi zabierz się na komfortowy i bezpieczny wyjazd spod drzwi do drzwi w dowolnym holenderskim landzie. Wystarczy, że zadzwonisz pod nasz polski albo holenderski numer i zapiszesz się przewóz.

Oferujemy także przewozy grup do pracy, zorganizowane wyjazdy okolicznościowe oraz na wszelkie uroczystości. Stawiając na nasz przewóz osób do Holandii z Lidzbarku oszczędzasz na czasie i jedziesz bezpiecznie.

Przewóz osób Lidzbark Holandia

Realizując usługi transportu osób między Holandią a Lidzbarkiem mamy od lat ustalone priorytety.

Zdajemy sobie sprawe jak wazne jest terminowe wykonanie usługi i jakie zobowiązania moga wiążać naszych pasażerów, u nas możesz liczyć na konkretny termin bez zmian i przesunięć w ostatniej chwili.

Bezpieczeństwo jest także jedną z naszych najwazniejszych wytycznych, nasi kierowcy przed każda trasą przechodzą odpowiednią weryfikację a auta sa pieczołowicie sprawdzane. Jadąc z nami możesz być pewny sprawności technicznej.

Organizujemy przewóz osób do Holandii z Lidzbarka Warmińskiego od wielu lat, skracamy dzięki temu czas podrózy wypracowując najkrótsze trasy między tymi punktami. Zapraszamy do kontaktu!

wnetrze wygodnego busa z lidzbarka do holandiiprezentacja busow holandia warmiatrasa przewozu osób holandia lidzbark