KrajowyTransport.pl
Kategorie

Autokary GRAND TOUR VENUS

Hutnicza 5
46-040 , Ozimek


tel: (+48 77) 4653 921
kom: 602 674 811
tel 2: (+48 77) 44 36 679
email: [email protected]
www: www.gtvenus.pl
Branża: Transport osób
Podbranża: Autokarów i busów wynajem
Charakterystyka firmy: Wynajem autokarów Opole oferujemy na transport gości weselnych opolskie gdzie wynajem autokaru na pielgrzymki Opole oferujemy od ręki. Zasadniczo wynajem autokaru dla firm Opole oddajemy na wyjazdy integracyjne opolskie.

O firmie:

Wynajem autokarów opolskie świadczy na wynajem autokaru Opole dla firm czy przewozy osób na pielgrzymki z Opola. Oferujemy również autokar na wyjazd integracyjny Opole dla firm szukających komfortu w podróży. Profesjonalna załoga składająca się z wyselekcjonowanych kierowców jak i również grono pracowników biurowych pracuje na sukces naszej firmy i zaufanie naszych klientów od samego zalążka aż do realizacji danego celu tak aby oferta zrealizowana przez nas była jak najlepszej jakości.

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/wwwa.jpg

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/t604.jpg

Facebook

Nasza oferta jest bardzo elastyczna, z wieloma opcjami do wyboru, tak, by można było sprostać oczekiwaniom dużej grupy klientów. Elastyczność w kreowaniu indywidualnej oferty jest naszą zaletą i buduje to naszą przewagę nad konkurencją.

Podnosząc komfort i bezpieczeństwo podróżowania naszych klientów staliśmy się renomowanym przewoźnikiem zarówno na rynku lokalnym i krajowym oraz w krajach UE. Modernizacja taboru i selektywny wybór zakupionych autokarów i busów spowodowała , iż atutem stała się wygoda jaką oferujemy podczas podróży.

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/t605.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t606.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t607.jpg