KrajowyTransport.pl
Kategorie

Trans-Bus Usługi Transportowe Sławomir Ślesicki

Na Skarpie 1
07-200 , Wyszków
mazowieckie


tel: (0-29) 742 25 15
kom: 604 285 650 : 696 094 680
tel 2: (0-29) 742 25 15
email: [email protected]
www: trans-bus.com.pl
Branża: Transport osób
Podbranża: Autokarów i busów wynajem
Charakterystyka firmy: Wynajem autokarów Wyszków to głównie przewóz osób na pielgrzymki Wyszków czy przewozy okolicznościowe Serock. TransBus Ślesicki zapewnia autokary dla firm Wyszków czy wyjazdy integracyjne autokarem z Wyszkowa. Autokary dla firm Wyszków oddajemy czyste, zadbane i zawsze z profesjonalnym kierowcą.

O firmie:

Autokary dla firm - Mazowieckie

W Trans-Bus prowadzimy profesjonalny i tani wynajem autokarów dla firm z całego kraju. Nasze pojazdy wyposażone są w wygody i opcje komfortu na najwyższym poziomie.

Zapewniamy wysokie zniżki przy zamówieniach grupowych na autokar z dojazdem na konferencje czy szkolenia.

Nasi kierowcy to selekcjonowani fachowcy z doświadczeniem liczonym w setkach tysięcy kilometrów. Organizujemy także wynajem autokarów na wyjazdy integracyjne oraz specjalne okoliczności.

Autokary dla firm Wyszków to bezpieczeństwo i wysoki komfort przejazdu. Nasza firma transportowa, zajmująca się profesjonalnie przewozem osób od 1993 roku gwarantuje niezawodność, bezpieczeństwo i wysoki komfort przejazdu.

mozliwosci transportu autoakrem dla firm z wyszkowa

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/t632.jpgwynajem autokaru na konferencje wyszkowwnetrza autokarow dla firmoferta trans-bus wyszkow